VĖŽIO ŽENKLAS: santykiai ir suderinamumas su kitais ženklais

Sužinok šiek tiek daugiau apie Vėžio ženklo moteris.

Vėžio ženklo moteris nepuola į santykius stačia galva - naujai užgimusius jausmus vertina atsargiai, gal net kiek pragmatiškai. Tačiau vyrus apsuka alink pirštą viens du! Jos juokas ir laisvumas taip užburia, kad sunku susivokti, kada spėjai įsimylėti iki ausų. Och, ši moteris tikrai ypatingai!


VĖŽIO ŽENKLO MOTERIS: SUDERINAMUMAS SU KITAIS ŽENKLAIS


vyras – Avinas

Dažnai nė pats to nenorėdamas žeidžia tave savo tiesmukumu (kartais – paprasčiausiu šiurkštumu). Tačiau drauge jis suteikia saugumo jausmą. Taigi spręsk, ar esate vienas kito verti.


vyras – Jautis

Jis tau atrodo toks supratingas, patikimas! Taip pat lengvai nujaučia tavo nuotaiką – lyg skaitytų tavo mintis. Nors Jaučio nuotaikų kaita – ohoho. Kartais apims jausmas, tarsi jį kas pakeitė. Tačiau vėliau jis grįš, vėl išklausys ir vėl supras.


vyras – Dvyniai

Regis, jis tyčia ieško žodžių bei vaizdinių, kurie būtų tau visiškai svetimi. Ir namie kelia vien netvarką. Galima pamanyti, kad ten, kur jis, daiktams (net ir tavo mėgstamiems) išdygsta kojos – nieko neberandi savo įprastose vietose. Taip, nuobodulį artimiausiu laiku gali pamiršti.


vyras – Vėžys

Labai neblogai! Jei jau susiėjote, vadinasi, jūsų požiūriai į gyvenimą beveik sutampa. Be to, jis toks šeimyniškas! Šis vyras bus puikus tėvas. Tik patausok jo sveikatą. Susirgs – užkankins aplinkinius verkšlenimu bei dejonėmis.


vyras – Liūtas

Aišku, jis tave traukia. Ir ryškus, ir merginti moka. Su juo jautiesi Moterimi (būtent – iš didžiosios raidės). Tik tau atrodo, kad jam būdinga šis tas nenatūralaus. Tarsi visą dieną vaikščiotų nenusivalęs teatro grimo. Bet tik tu gali nuspręsti, ar tavo vyras turi būti paslaptingas.


vyras – Mergelė

Rūpestingas, patikimas, praktiškas – svajonė, ne jaunikis. Tik vis dėlto tau dar labai reikia emocinio artumo, supratingumo. O jis vis mėgina jausmus pakeisti išvedžiojimais. Teks mokytis vienas kito kalbos, kitaip nesusišnekėsite.


vyras – Svarstyklės

Jautiesi palaikoma, ginama. Šis vyras puikiai įvaldęs meną gludinti aštrius kampus. Niekas taip nenuramins, nesubalansuos: regis, iš jo sklinda taika bei ramybė. O tau jų taip reikia!


vyras – Skorpionas

Ech, kiek aistrų laukia! Koks jis emocingas, romantiškas, kokie galingi drugeliai suplazda papilvėje, vos jis paima tave už rankos! Tik, deja, drauge jis moka taip įgelti ir suteikti tiek skausmo, kad kartais nebežinai, kur dėtis. Pikčiausia, jog taip elgiasi visiškai sąmoningai. Pati nutark, ar taikstysiesi su tokiu elgesiu.


vyras – Šaulys

Tau jis primena didelį vaiką. Naivus, kiek neprisitaikęs prie gyvenimo. Taip ir maga jį lepinti, rūpintis, saugoti nuo negandų. Tai teikia tau kur kas daugiau džiaugsmo nei atsakomasis rūpestis.


vyras – Ožiaragis

Jo pasitikėjimas savimi ir atkaklumas gąsdina. Jis tave mergina, o tau atrodo, kad mėgina pavergti. Jums sunku suprasti vienas kitą, tačiau jei vis dėlto pavyktų, galite tapti visai laiminga pora.


vyras – Vandenis

Pakęsti tokį chaosą savo namuose tau bus itin sudėtinga. Protu suvoki, jog jis visas šias revoliucijas sugalvoja, kad tik nudžiugintų tave ir parodytų savo rūpestingumą. Tačiau tavo švelni, lengvai pažeidžiama siela atsisako priimti tokią tvarką (tiksliau, netvarką). Na, nebent iš labai didelės meilės.


vyras – Žuvys

Jauti, kad šiai asmenybei būdingas didingumas. Gal net genialumas, tik nepripažintas. Šalia jo jautiesi emociškai pakylėta. Tik jis, deja, pernelyg paniręs į save. Tavo Žuviukui beveik nebelieka jėgų išoriniams veiksmams. Teks viską spręsti pačiai.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis