Kai stipri ir protinga moteris pasako „sudie“...

(20)

Skyrybos su stipria ir protinga moterimi dažniausiai ne visai tokios, kokias įprastai įsivaizduoja vyrai. Neverta laukti jos ašarų, kaltinimų ar maldavimų pasilikti. Ši moteris daug praėjusi ir žino, kad visa tai - tik emocijos, kurios veda į niekur.

Stipri ir protinga moteris nenuodys vyro gyvenimo, kad ir kokia įskaudinta tą akimirką jaustųsi. Ji tiesiog paleis, nes supranta, kad kiekvienas turi teisę rinktis savo kelią, o jos gyvenimas eina toliau nepriklausomai nuo kito žmogaus buvimo šalia.


Stipri ir protinga moteris nesistengs perkalbėti vyro, nes jis turi teisę jaustis laimingu, o jeigu savo laimę jis mato kitur, belieka jam palinkėti sėkmės. Ar ji pati bus laiminga? Žinoma, tik galbūt tam prireiks šiek tiek laiko. Bet ji bus laiminga ir suteiks laimės kitam į jos gyvenimą atėjusiam žmogui, kaip kadaise suteikė laimės tam, kuris dabar išeina.


Stipri ir protinga moteris supranta, kad meilė, dėmesys ir pagarba - ne tie dalykai, kurių reikia prašyti. Jeigu tai nevyksta natūraliai, vadinasi, neverta laikytis įsikibus. Ji puikiai žino, kad kiekvienoje pabaigoje yra dalis naujos pradžios. Ties finišo linija niekas nesibaigia. Ją peržengus visuomet laukia naujas startas, todėl stipri ir protinga moteris nebijo žengti to žingsnio ir pradėti visko iš naujo.


Stipri ir protinga moteris nesėdės gailėdama savęs dėl to, kad buvo palikta ar nepakankamai įvertinta. Bet ji nesigailės ir to, kad kažkada gyvenime pasirinko būtent tą vyrą. Nes viskas gyvenime vyksta taip, kaip turi vykti. Ir viskas vyksta savu laiku.


Stipri ir protinga moteris nesakys graudžių atsisveikinimo žodžių slapta vildamasi, kad jis apsigalvos ir pasiliks. Ji turėjo savo gyvenimą iki šio vyro, turės jį ir po jo. Vyro išėjimas stiprios moters nesužlugdo, jis tampa impulsu pradėti kažką naujo. Ir visai nesvarbu, kad galbūt šią minutę jos širdis sudužusi į milijoną mažų šukelių. Anksčiau ar vėliau ji atsities ir bus dar stipresnė, išmokusi dar kelias svarbias gyvenimo pamokas. Tačiau svarbiausia, ji nebus praradusi pati savęs.


Ir tuomet ši moteris iš buvusio vyro gyvenimo išeis visam laikui.


Gali būti, kad jis apsigalvos, norės pabandyti dar kartą. Taip dažnai nutinka. Tačiau kelio atgal nebebus, nes šiai moteriai visa tai jau praeitas etapas. Stiprios ir protingos moterys nesižvalgo atgalios, jos nesivaiko praeities.


Todėl jeigu stipri ir protinga moteris pasako „sudie“, žinok - ne ji prarado tave, o tu praradai ją.  

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis