Oralinio sekso triukas, padovanosiantis orgazmą vos per 3 minutes

Triukas, kurį tikrai verta išbandyti lovoje!

Tikrai ne visos moterys iš arti susipažinusios su orgazmu ir ne kiekvienai pavyksta jį patirti oralinio sekso metu. Jei ir tau niekaip nesigauna, nepergyvenk - su tavimi tikrai viskas gerai, nesi nei pirma, nei paskutinė, susidurianti su tokia problema. Galbūt tavo mylimasis kol kas tiesiog neatrado to ypatingo būdo, priversiančio tave aimanuoti iš malonumo.


Turime tau vieną idėją - sekso triuką, kurio dėka orgazmas oralinių glamonių metu pasiekiamas kur kas lengviau ir greičiau! 


Štai ką apie stebuklingąjį Kivino metodą rašo vienas vyras: „Man visuomet patiko daryti kunilingą savo partnerėms, tačiau su žmona reikalai ėjosi sunkiau - negalėjau privesti jos iki orgazmo. Kaip preliudija, kunilingas jai patiko, tačiau pasitenkinimo pasiekti nepavykdavo. Savaime suprantama, tai manęs netenkino, tad pradėjęs ieškoti galimų technikų ir gudrybių, atradau Kivino metodą, kurio dėka dauguma moterų orgazmą turėtų patirti per 3 minutes, o jei nepavyksta taip greitai, tuomet per 10 minučių tikrai. Išbandėme ir tikrai pasiteisino!“


Orgazmas per 3 minutes? Mums tinka! Kaip visa tai veikia ir kuo šis metodas ypatingas, aiškinasi mūsų draugai iš Cosmopolitan.com


Kaip tai veikia? 


Seksologė Annabelle Knight paaiškina: „Bandant šią techniką geriausia, kad vyras gulėtų ne tarp moters kojų, o šone. Tuomet rodomąjį pirštą ir nykštį reikia sudėti iš abiejų klitoriaus pusių, kad galėtum jį užfiksuoti vienoje padėtyje ir šiek tiek kilstelėti. Dabar, vietoje to, kad darytum standartinius judesius liežuviu aukštyn ir žemyn, liežuvį judink į kairę ir dešinę, jaudinant būtent paties klitoriaus viršūnėlę“. 


Rodomasis ir nykštys sudėtas taip, kaip pataria seksologė, o didysis pirštas viso proceso metu turėtų turėtų būti nukreiptas link vaginos - taip bus lengviau pajusti makšties raumenų susitraukimus, pranešančius apie artėjantį orgazmą. Kai raumenys pradės stipriau susitraukinėti, labai svarbu nekeisti judesių ritmo ir trajektorijos, liežuvių švelniai glamonėti visą klitoriaus galvutę, jokiu būdu jo nespaudžiant, liečiant tik patį paviršių. 

Parašyk Redakcijai

Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis