7 dalykai, kurių sekse nori kiekvienas vyras

Paklausyk, ką sako vyrai - norint būti nepakartojama lovoje, visai nereikia įvaldyti 100 kamasutros pozų! Nėra nieko seksualesnio, nei seksu besimėgaujanti mergina, tad šiek tiek egoizmo lovoje tikrai nepamaišys!

Jis nori, kad tu kalbėtum

Apie tai, kur ir kaip tave liesti. Apie tai, kas tau suteikia didžiausią malonumą. Apie tai, kas šiuo metu kirba tavo seksualinėse svajonėse ir kaip jis galėtų jas įgyvendinti. Šiek tiek purvinų pokalbių tik pakutens jos fantaziją!


Jis nori, kad tu įsijaustum

Ohh kaip gundančiai atrodo seksualiai it katė nugarą išrietusi mergina, žvilgsniu kviečianti su ja pažaisti suaugusiųjų žaidimus... O juk tai ne kas kita, kaip elementari šuniuko poza! Ta pati standartinė poza gali būti labai intriguojanti ir įvairi, tad nereikia išradinėti dviračio. Šiuo atveju svarbiausias tavo įsijautimas ir rodoma emocija. 


Jis nori, kad tu jį sugundytum

Tiesiog suimk jį už rankos ir padėk ją ten, kur nori būti liečiama. 5 sekundės ir jis jau bus pasiruošęs tą pačią akimirką nuplėšti nuo tavęs visus drabužius. 


Jis nori, kad tu jaustum

„Stipriau“, „Dar“, „O, taip...“ - tokie tavo paaimanavimai kaip balzamas kiekvieno vyro savimeilei. Nevaržyk savęs, pilnai atsipalaiduok ir leisk jam tuo mėgautis. Nenustebk, jei po kelių valandų jis ir vėl norės tai pakartoti!


Jis nori matyti slapčiausius dalykus

Tai, kaip tu lieti pati save, kaip lėtai juda tavo kūnas, kai pirštai švelniai jaudina pačias jautriausias tavo kūno vieteles. Pažaiskite - leisk jam bučiuoti tavo kūną, neliečiant jo rankomis, kol tenkini pati save. Apie tokią įžangą svajoja kiekvienas vyras! 


Jis nori, kad tu jo geistum

Čia ir dabar. Važiuodama automobilyje, sėdėdama darbe ar vos prabudus ryte. Kartais nereikia paties sekso - pakanka tik mažos užuominos apie tavo geismą ir jis visą dieną svajos greičiau sulaukti vakaro, kai liksite tik dviese. 


Jis nori uždrausto vaisiaus

Jis nori seksualios šviesiaplaukės, bandančios subtiliai jį sugundyti, o gal brutalios brunetės, taip mėgstančios vadovauti lovoje... Nebijok kartais paeksperimentuoti ir įsikūnyti į kitą vaidmenį. Tokie žaidimai praplės judviejų seksualinio gyvenimo ribas ir įneš šiek tiek daugiau pikantiškumo. Įsikūnijus į kitos moters vaidmenį, tau pačiai bus lengviau atsipalaiduoti - patikrintas ir tikrai veiksmingas metodas!

Parašyk Redakcijai

Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis