JAUČIO ženklas: santykiai ir suderinamumas su kitais ženklais

Sužinok šiek tiek daugiau apie Jaučio ženklo moteris.

Moteris iš didžiosios raidės - pasitikinti savimi, žinanti savo vertę ir imanti iš gyvenimo tik tai, kas geriausia. Ar reikia stebėtis, kad būnant su šia moterimi, kardinaliai pasikeičia visas gyvenimas? Net nepajusi, kaip tavo gyvenimą ji pakreips jai patinkančia vaga ir, patikėk, tai bus tik į gerą. 


MOTERIS JAUTIS: SUDERINAMUMAS SU KITAIS ŽENKLAIS


vyras – Avinas

Visapusiškai puikus: ryžtingas (žengs ir pirmą, ir antrą, ir visus kitus žingsnius), protingas (nors ir nepretenduoja į didžiausio intelektualo vardą), kovotojas ir nuostabus meilužis! Tik užsispyręs labiau nei tu.


vyras – Jautis

Judu visiškai nepanašūs, nors abu esate to paties ženklo. Vyrai Jaučiai kur kas lengvabūdiškesni, tačiau drauge konformistai, tad rimtų ginčų tarp jūsų neturėtų kilti. Užtat vienas kitą jaučiate idealiai!


vyras – Dvyniai

Oi, kaip jis saldžiai gieda – tu tirpsti it plombyras atokaitoje. Dar žvelgia tokiomis susižavėjimo kupinomis akimis... Na, kokiai kietaširdei reikia būti, kad tai nepatiktų? Su juo gera turėti reikalų, jis pasirengęs spręsti visus klausimus – vien dėl to, kad vienoje vietoje nesėdėtų. Aišku, kartais pavargsti, tačiau šis vyras moka pasakyti ir padaryti tai, ko reikia.


vyras – Vėžys

Ūkiškas, praktiškas, aistringas – šaunus gyvenimo palydovas! Tik nervinasi pernelyg dažnai. Jei tik kas ne taip, kaip nori jis, – iš karto skandalas. Net tavo angeliškos kantrybės gali neilgam pakakti. O gal rizikuosi?


vyras – Liūtas

Pernelyg abu užsispyrę, nė vienas nenorite nusileisti. Užtat supranti visas jo silpnybes, išmanai visus jo mygtukus. Tiesa, jis tave taip pat kiaurai mato ir tuo naudojasi.


vyras – Mergelė

Iš pirmo žvilgsnio vargu ar jis tau patiks, tačiau ilgainiui judviejų santykis gali sutvirtėti. Siaučiančios aistros kol kas nėra tikėtinos, tačiau įprotis greitai virsta prieraišumu, o tada ir iki tikros meilės ne taip toli.


vyras – Svarstyklės

Jautiesi už jį atsakinga. Tau malonu juo rūpintis, žinoti, kad jis priklausomas nuo tavęs, kad esi jam reikalinga. Juolab kai sulauki tokio pat atsako. Labai dėmesingas žmogus. Be to, ypač moka atspėti tavo nuotaiką.


vyras – Skorpionas

Abipusę trauką pajuntate iš pirmo žvilgsnio. Ne visos šio vyro savybės tau patinka, tačiau esi linkusi daug ką atleisti, nė pati nesupranti, kodėl. Jis labai uždaras, kartais – ir piktybiškas, tačiau gebės būti tikrai patikimas ir ištikimas tau visą gyvenimą.


vyras – Šaulys

Su tokiu nelengva. Ir tau ramiai pasėdėti neleidžia, ir pats visą laiką kažin kur bėga, lekia. Be to, mano, kad jo nuomonė – vienintelė teisinga. Net tais klausimais, kuriais yra nekompetentingas. Jei trokšti sunkumų, šis vyras tavęs nenuvils.


vyras – Ožiaragis

Tau jis kelia pagarbą. Bent jau dėl neįtikėtino pasitikėjimo savimi! Ir jis geba baigti tai, ką pradėjęs, nemeta darbų vos įpusėjęs (kaip tik taip kartais elgiesi tu).


vyras – Vandenis

Šiandien vienoks, ryt – visiškai kitoks. Niekaip nesugebi prie jo priprasti. Kita vertus, tai neleidžia santykiams apkerpėti. Blogiau kas kita: jis – provokatorius. Jam patinka tave panervinti (kodėl – neaišku), pasiginčyti, o tada taikytis. Vieną dieną tau tai gali nusibosti.


vyras – Žuvys

Jis gali būti geras draugas, bet ne vyras. Jam periodiškai reikia pabūti vienam, kur nors ištrūkti be tavęs. Vargu ar būsi tolerantiška tokiems poelgiams. Nuolat bendrauti su tavimi jam gali paprasčiausiai pritrūkti jėgų ir parako.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis