Oralinio sekso paslaptys dar neatrastiems pojūčiams

Keletas nedidelių gudrybių, kurios nuostabų oralinį seksą pavers dar nuostabesniu!

Išnaudok kvėpavimą. Karštas tavo iškvepiamas oras gali būti švelni ir labai jaudinanti papildoma stimuliacija. Oralinio sekso metu, kai penis jau bus sudrėkęs nuo tavo seilių, plačiau pražiok burną ir kelias sekundes tiesiog kvėpuok burna, o tuomet vėl tęsk pradėtus oralinius malonumus. Iš išorės prasprūdęs šaltas oras ir tavo iškvepiamas karštis sukurs ypatingus pojūčius. 


Oralinio sekso metu viena ranka tvirtai suimk jo penį. Žvelgdama jam į akis lėtai laižyk penio galvutę ir tuo pačiu metu tenkink save laisva ranka. Pajausi, kaip nuo tokio vaizdo jo penis pradės pulsuoti tavo delne. Lengviausiai įgyvendinti šį triuką pavyks, jeigu tavo partneris stovės ant žemės arba sėdės ant lovos krašto, o tu klūposi priešais jį. 


Garsai, seilės ir rankos - trys svarbiausi tobulo oralinio sekso komponentai. Išnaudok juos visus! Kol burna žaidi su galvute – rankomis glamonėk jo penį ir sėklides, bet svarbiausia - negailėk seilių. Jos tarsi lubrikantas, padedantis pasiekti tikrą euforiją.


Tvirtai suimk jo varpą ranka, o lūpomis apglėbk tik pačią varpos galvutę. Labai svarbu, kad lūpos būtų gerai sudrėkintos ir minkštos, kad net ir pakankamai tvirtai suspaudus būtų juntami malonūs pojūčiai. Tavo judesiai neturi būti intensyvūs. Įsivaizduok, tarsi tavo burnoje būtų čiulpinukas - lėtai jį čiulpk, švelniai glamonėdama liežuvio judesiais, šiek tiek pakreipdama galvą ir suteikdama vis naujų potyrių.


Sukurk gilaus įsiskverbimo pojūčius! Nepagailėk seilių arba visą varpą ištepk lubrikantu, apžiok penio galvutę, o likusią varpos dalį apglėbk delnais, palikdama šiek tiek laisvos vietos ties pačiu pagrindu, kad galėtum atlikti judesius. Glamonėk jo varpą burna, lėtais judesiais aukštyn ir žemyn, švelniai pakreipdama galvą tai į vieną, tai į kitą šoną. Rankomis tuo pačiu metu atkartok galvos judesius - tavo mylimajam atrodys, tarsi tokio gilaus įsiskverbimo jis dar nėra turėjęs.

Parašyk Redakcijai

Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis