AVINO ženklas: santykiai ir suderinamumas su kitais ženklais

Sakoma, kad už kiekvieno sėkmingo vyro stovi stipri moteris. Jeigu tai tiesa, greičiausiai ta moteris yra gimusi po Avino ženklu. Gyvenimas su Avino ženklo moterimi kupinas netikėtų posūkių. Jos dažnai pasiduoda impulsyviam elgesiui, tą minutę užvaldžiusioms emocijoms, todėl reikia turėti kantrybės ir ramiai palaukti, kol emocijos praeis. Tačiau mainais į antros pusės gerumą ši moteris padovanos neribotą meilę ir rūpestį.


MOTERIS AVINAS: SUDERINAMUMAS SU KITAIS ŽENKLAIS


vyras – Avinas

Puikiai vienas kitą suprantate, tačiau lygiai taip pat abu esate įsitikinę, kad santykių klausimais atiduodate daugiau, nei gaunate. O dar tas Avinas šventai tiki: paskutinis žodis visada priklauso tik jam. Bet juk tu žinai, kad viskas yra atvirkščiai! Jei tai aptarsite ir rasite kompromisą, vienas kitą suprasite kur kas geriau.


vyras – Jautis

Visais kampais ir atžvilgiais malonus žmogus. Tik itin užsispyręs. Niekaip nenori pripažinti, kad yra tavo nuosavybė. Nors ir kaip garsiai aikčiotum juo gėrėdamasi. Gal vertėtų kiek prislopinti savo aistrą ir suteikti vyrukui erdvės manevrams?


vyras – Dvyniai

Su juo taip linksma! Ir merginti moka. Ir viskas jam lengva, be problemų. Stop! Turbūt tai tave ir pradeda erzinti. Tu jam – apie rimtus reikalus, o jis vis juokauja, anekdotus skelia. Jei pamėgintum griežtai, žiūrėk, ir į depresiją pultų. Teks balansuoti, kad ir kaip būtų sunku.


vyras – Vėžys

Šeimyniškas, rūpestingas, romantiškas – tikras idealas. O koks nuostabus jis bus tėtis! Tik pasirengęs įsižeisti dėl kiekvieno š***. Jau savaitė, kaip tu jam atleidai, bet jis vis dar pučiasi.


vyras – Liūtas

Riteris spindinčiais šarvais, ir viskas. Šalia tokio visą gyvenimą gali jaustis princese. Tiesa, buityje naudos iš jo maža: ši sritis jam nuobodi. Tad princesei kartais teks virsti Pelene.


vyras – Mergelė

Šeimyniškas, pedantiškas ir patikimas kaip Norvegijos krona. Aišku, geba būti labai nuobodus, užtat jautrus. Kartais žvelgia tokiomis akimis, kad net sutrinki: jis tave mirtinai myli ar mirtinai tavęs bijo? Gal ir bijo – netekti toookios moters.


vyras – Svarstyklės

Jis tave tikrąja šio žodžio prasme jaučia: tavo skausmą priima kaip savo ir, regis, visus norus atspėja anksčiau, nei juos sugalvoji. Tik jam trūksta ryžtingumo, tad tau teks žengti pirmus žingsnius. O gal ne tik pirmus. Na, bet ilgainiui įprasi.


vyras – Skorpionas

Jūs ne gyvenate – skriejate amerikietiškais kalneliais. Tiksliau, vaidinate meksikietišką muilo operą. Jis tavęs pavydės ir laikys savo nuosavybe. O tau tai (net jei garsiai apie tai nieku gyvu nepripažintum) visai patinka.


vyras – Šaulys

Ir solidus, ir linksmas, ir komunikabilus, ir autoritetingas, ir meilužis, ir darbuotojas, ir tėvas. Moka ir linksmintis, ir gyvenimą susitvarkyti. Viena problema: neabejingas damoms. Antra vertus, žinai, kaip šį trūkumėlį įveikti.


vyras – Ožiaragis

Jei jau kritai jam į akį, niekur nebedingsi. Su juo lengviau sutikti, nei jam atsakyti: tokio dalyko jis apskritai nesupranta. Kitaip tariant, jis net teoriškai negali numanyti, kad tu gali norėti ko nors kito, ne jo. Gebėsi susitaikyti, kad viskas visada už tave bus nuspręsta?


vyras – Vandenis

Vyriškas, ryžtingas, pasitikintis savimi. Tik niekaip nesuprasi, ko iš jo tikėtis kitą minutę. Gali išeiti duonos ir grįžti po savaitės. Greičiausia jis tavęs neišdavė, tačiau vis tiek negali paaiškinti, kur bastėsi ir kur ta duona. Esi pasirengusi neprognozuojamam rytojui?


vyras – Žuvys

Tau jį suprasti sudėtinga. Kaip galima klausytis tokios muzikos, skaityti tokias knygas, kalbėti apie tokius dalykus ir dar tokiu tonu? Užtat švelnus ir pagarbus. Trumpiau tariant, į meilužius tinka, o štai romanui sukti reikės kantrybės.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis