10 požymių, kad šis vyras nėra tavo tikroji antroji pusė

Kartais santykiai gali būti labai painūs. Atrodo, tikrai myli antrąją pusę, bet vis tiek nesijauti laiminga. Kažko trūksta, bet pati tiksliai nežinai, ko.

Pakilimai ir nuopoliai santykiuose – natūralus dalykas. Retkarčiais pasipykti, aršiau padiskutuoti ar kelias dienas pailsėti vienam nuo kito gali būti netgi naudinga. Tačiau reikėtų sunerimti, jei nepasitenkinimas santykiais – nuolatinė būsena.


Perskaityk žemiau esančius negatyvių santykių požymius. Būk sąžininga pati prieš save: jei bent ties 4 punktais atpažįsti save, metas susimąstyti – galbūt šie santykiai daugiau iš tavęs atima, nei duoda.


  • Nuolatos abejoji šiais santykiais, tave dažnai aplanko mintys apie galimas skyrybas. Įsivaizduoji, kaip gyventum be šio žmogaus ir, jeigu atvirai, tokios mintys tavęs pernelyg stipriai nebaugina. Kažkur giliai viduje netgi kirba slaptas noras tai pabandyti.


  • Neturi aiškios ribos, kada santykiuose tikrai padėtum tašką. Minčių apie skyrybas buvę ne kartą, tačiau pasispardžius tu vis tiek atleidi sau pasižadėdama, kad tai buvo paskutinis kartas.


  • Nejauti visiško atvirumo iš antros pusės ir pati negali pilnai atsiverti. Jauti, kad pokalbiai apie savo emocijas yra nejaukūs, tau sunku pradėti kalbėti šia tema. Abejoji, ar partneris tikrai supranta tavo jausmus ir norus.


  • Nuolatos jautiesi nepakankamai gaunanti santykiuose – dėmesio, artumo, gražių žodžių, netikėtų staigmenų ir t. t. Dažnai lygini jūsų porą su kitomis poromis, galvoji, kodėl kiti gyvena kitaip, nei jūs. Kodėl tai blogai? Įprastai, kuomet santykiai suteikia pilnatvės ir laimės jausmą, mes nustojame galvoję, ką gauname iš partnerio. Mes pradedame galvoti, ką galime jam duoti, nes jis – svarbiausias žmogus mūsų gyvenime.


  • Bandai jį pakeisti, paskatinti gyventi pagal tavo supratimą. Kartais net susierzini dėl jo gyvenimo būdo – gal valgo visai ne tai, ką reikėtų, gal per mažai sportuoja ar grįžęs po darbo tiesiog nieko neveikia. Šiuo atveju atsakyk sau į klausimą – o jeigu jis taip ir nepasikeis, ar galėsi būsi su juo?


  • Jauti, kad tavo laimingumas priklauso nuo partnerio, kad be jo – tu esi niekas. Jei šiame teiginyje atpažinai save, turi pradėti dirbti pati su savimi. Toks prisirišimas ir laimės sutapatinimas su kitu žmogumi – vienas ryškiausių toksiškų santykių požymių.


  • Net ir geromis akimirkomis prisimeni nemalonius išgyvenimus, o pykčių metu nevalingai pradeda lįsti visos senos nuoskaudos. Jeigu jūsų santykiuose yra tave nuolatos slegiančių dalykų ir prisiminimų, tuomet vertėtų pagalvoti, kodėl tu vis dar esi su šiuo žmogumi. Jeigu jis tave įskaudino taip stipriai, kad niekaip negali to pamiršti.. . Pagalvok, ar tik neapgaudinėji pati savęs.


  • Bijai būti įskaudinta, mintyse modeliuoji pačius įvairiausius scenarijus, kas blogiausio gali atsitikti. Tokios negatyvios fantazijos – nepasitikėjimo savimi ir savo partneriu požymis. Jeigu jauti, kad šios baimės racionalios, atsakyk sau į klausimą – kodėl jos atsirado.


  • Supranti, kad tu nebeturi savo asmeninio gyvenimo – esi savo antrosios pusės, jo pomėgių ir jo poreikių atspindys.


  • Kartais jautiesi taip, tarsi tavo antroji pusė tavęs gėdijasi, žodžiais ar veiksmais parodo nepakankamą pagarbą tau, kaip savo gyvenimo moteriai tiek būnant dviese, tiek kitų žmonių akivaizdoje.  

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis