3 sekso variantai, kuriems vyrai negali atsispirti

Šiandien jis nori audringai ir spontaniškai, rytoj - lėtai ir su pasimėgavimu, pajusdamas kiekvieną tavo kūno dalelytę. Oi, tie aukštyn ir žemyn šokinėjantys vyriški hormonai, kurie reguliuoja judviejų seksualinius malonumus!

Gyvuliškai ir aistringai


Kada? Jis ką tik įveikė savo priešininką krepšinio aikštelėje ar pasirašė rimtą sutartį darbe. Jo organizme hormonai staigiai šokteli aukštyn ir nori išsiveržti lauk audringo sekso forma. Alfa patino instinktai ima viršų.


Kodėl? „Kai vyras pajaučia pergalės skonį - nesvarbu ar varžybose, ar kitose gyvenimo srityje - jo testosterono kiekis organizme pakyla“ - paaiškina antropologė Helena Fisher ir tikina, kad tokiais atvejais seksualinė vyro energija būna itin stipri. Išvada - romantišku seksu jo per daug nesužavėsi, kur kas geriau išbandyti kažką aštresnio. Helen taip pat atkreipia dėmesį, kad didžiausias seksualinis aktyvumas vyrams įprastai pasireiškia laikotarpiu tarp aušros ir 10 valandos ryto. Drąsiai bandyk jį pažadinti ne tik žodžiais - greičiausiai, vos prabudęs iniciatyvą jis perims į savo rankas.


Super jausmingai


Kada? Kartais ir vyrai mėgsta lyrišką artumą, romantišką nusiteikimą ir švelnius prisilietimus. Patikėk - jiems lygiai taip pat kaip ir mums svarbi preliudija ir malonūs pasiniurkymai po sekso. Įdomu tai, kad tokio tipo seksas vyrus labiausiai traukia po naujų arba jiems neįprastų išgyvenimų ar potyrių.


Kodėl? „Kai tavo vyras patiria kažką naujo, jo organizme pradeda sparčiai gamintis džiaugsmo hormonas dofaminas, kuris sukelia geidulio jausmą“ - sako antropologė Helena Fisher. Dofaminas suteikia ne tik laimės pojūtį, bet ir padeda atsipalaiduoti, todėl vyrus labiau traukia link ramesnių, ne tokių audringų, užtai ilgiau trunkančių meilės malonumų.


Būtent šiam hormonui gali padėkoti už netikėtai atsiradusį romantišką tavo vyro nusiteikimą, kuomet keliaujate po dar neatrastas šalis ar išsiruošiate į žygį ir gulite apsikabinę po žvaigždėtu dangumi. Helen atkreipia dėmesį, kad super jausmingas seksas gali tapti puikia nusiraminimo priemone, kuomet tavo vyras patiria stipresnius išgyvenimus ar baimę - stengdamasis apsaugoti nervinę sistemą, organizmas tuo metu taip pat išskiria hormoną dofaminą, kurio poveikį tu jau žinai.


Tingiai ir atpalaiduojančiai


Kada? Būna dienų, kai seksas - paskutinis dalykas, apie kurį norisi galvoti. Kas nors nepasisekė darbe, kažkoks žioplys aikštelėje apibraižė automobilį... - vienintelis dalykas, ko jis dabar gali norėti, tai atsigulti į lovą ir nieko nedaryti. Tad jeigu sekso atsisakyti tu neketini, vienintelė išeitis - tingus ir atpalaiduojantis meilės seansas. Toks, kad jis net nespės suprasti, kaip nuo masažo judu perėjote prie kur kas intymesnių dalykėlių.


Kodėl? Stresas - didžiausias aistros hormono testosterono ir laimės hormono dofamino priešas. Kas kartą, kai vyras patiria stiprų stresą, jo organizme staigiai krenta šių hormonų lygis, o kartu ir jo geismas. Štai kodėl emociškai pavargę vyrai kur kas mieliau renkasi pagulėjimą priešais televizorių, o ne lovos žaidimus.


Tad dabar jam reikia tik tavo supratingumo ir švelnumo - gali padaryti jam masažą, paglostyti plaukus. Sukurta romantiška namų aplinka padės tau subtiliai pereiti nuo visai nekaltų prisilietimų, iki kur kas intymesnių žaidimų. Svarbiausia, kad jam nereikėtų nieko daryti, tik mėgautis matomais vaizdais ir vis stipriau užplūstančiais maloniais potyriais.

Parašyk Redakcijai

Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis