Analinis orgazmas: patirti jį visiškai realu net ir pradedančiosioms

Orgazmas analinio sekso metu - kažkas panašaus į vienaragius: visi kalba, bet niekas nematė. Netiesa! 

Analinis seksas gali atverti visai naujus potyrius. Tikrai nebandome tavęs įtikinti, kad tau būtent taip ir nutiks, bet kai kurios sunkiai orgazmą patiriančios moterys šį malonumą atranda būtent analinio sekso dėka. 


Dauguma analinio sekso nepraktikuojančių moterų prisipažįsta - didžiausias stabdis yra baimė ir ne itin maloni ankstesnė patirtis. Tačiau bijoti tikrai nėra ko: tinkamai pasiruošus nei skausmo, nei nemalonių pojūčių neturėtų būti. Užtai tikimybė atrasti visai kitus seksualinius potyrius labai didelė. 


Žemiau rasi mūsų patarimus pradedančiosioms, o dabar šiek tiek apie analinį orgazmą, juk dėl jo mes ir stengiamės, tiesa? Pirmas dalykas, kurį turi žinoti - analinį orgazmą gali patirti ne tik moterys, bet ir vyrai! Šiuo atveju mums pasisekė labiau - stimuliuojant analinę angą netiesiogiai dirginama G zona. Apie ją girdėjai ne vieną kartą, tik ar teko patirti šį malonumą realybėje? Pasiekti G tašką analinio sekso metu kur kas paprasčiau, nei vaginalinio. Patikėk, iškart pajusi, kad pojūčiai visai kiti, nei įprastai. 


Apart garsiojo G taško egzistuoja ir taip vadinama „gilioji zona“, besislepianti tiesiai prieš gimdą. Kai kurioms moterims ši zona ypatingai jautri, o ją pasiekti lengviausia būtent analinio sekso metu. Patyrusios moterys sako, kad orgazmas būna kur kas ryškesnis ir intensyvesnis!


3 žingsniai, norinčioms išbandyti analinį seksą


1. Analinis dušas

Dažniausia baimė, susijusi su analiniu seksu, kyla dėl higienos sumetimų. Tad pradedame nuo svarbiausio - analinio dušo. Jausiesi ramesnė žinodama, kad niekas iš tos vietelės neišsprūs pačiame įkarštyje, tad galėsi labiau atsipalaiduoti. Sekso prekių parduotuvėse gali rasti tikrai platų įvairių formų tam skirtų daikčiukų pasirinkimą. Jei anksčiau nesi bandžiusi, rekomenduojame rinktis prietaisą, kuris turi siaurą antgalį. Naudingas patarimas tau: nepamiršk prieš tai panaudoti lubrikanto, kad nejaustum diskomforto dėl analinėje angoje atsiradusio svetimkūnio.


2. Lubrikantai

Analinio sekso nebandžiusios merginos dažniausiai baiminasi nemalonių pojūčių ir skausmo. Neslėpsime - iš pradžių iš tiesų gali būti keistoka ir net šiek tiek skausminga, jeigu skubėsi ir tinkamai nepasiruoši. Tam tikslui tiesiog būtinas lubrikantas! Yra lubrikantų, sukurtų specialiai analiniam seksui - jie turi šaldomąjį ir nemalonius pojūčius slopinantį efektą, tačiau jeigu esi pradedančioji, geriau rinktis įprastą lubrikantą. Ir tam yra svari priežastis: pažeisti analinę angą labai lengva, tad būtų kur kas geriau, jeigu lubrikantas neslopintų tavo pojūčių ir tu galėtum įvertinti įsiskverbimų dažnumą bei gilumą.


3. Analiniai stimuliatoriai

Kam jie reikalingi? Tam, kad pasiruoštum lytiniam aktui ir pripratintum analinės angos raumenis prie įsiskverbimų. Analiniai stimuliatoriai būna pačių įvairiausių dydžių, tad rekomenduojame įsigyti kelis - nuo mažiausių iki vidutinių. Pradėk, žinoma, nuo mažiausio, kuris sukels mažiausiai diskomforto. Kai kurie analiniai stimuliatoriai turi vibravimo funkciją, padedančią patirti dar daugiau malonumo! Tad prieš sueitį su antrąja puse, skirkite laiko preliudijai ir paeksperimentuokite su šiais žaisliukais. Tik nepamiršk lubrikanto - kuo daugiau, tuo geriau!

Parašyk Redakcijai

Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis