Vyrai atskleidė 7 dalykus, verčiančius dar labiau įsimylėti savo moterį

(1)

Kai jau randi TĄ savo svajonių vyrą, labai norisi padaryti viską, kad tik jis dar labiau tave mylėtų.  

Smalsu, koks tavo elgesys jam atrodo labai mielas ir verčiantis dar labiau įsimylėti? Paskaityk, ką sako patys vyrai!


Kai tu juokiesi. Kadaise Marilyn Monroe pasakė: „Jei tu sugebi priversti moterį juoktis, vadinasi tu gali priversti ją padaryti viską, ko tik nori“. Lygiai tas pats galioja ir moterims. Psichologai vieningai tikina, kad šypsena ir juokas veikia tiesiog magiškai.


Kai tu užmiegi ant jo peties. Šį punktą drąsiai galime įtraukti į TOP5 pačius žavingiausius dalykus vyrų akimis. Taip paprastas, o taip veiksminga!


Kada tu pasiskolinti jo megztinį ar marškinius, nes tau norisi jaukumo. Tai subtiliai parodo tavo prisirišimą ir norą visuomet būti šalia. Vyrai tai tikrai pastebi ir jiems tai labai malonu.


Kada jis prabunda pirmasis, ir mato tave visiškai atsipalaidavusią ir prigludusią šalia jo. Ir ne tik tai! Vyrai prisipažino, kad malonius jausmus jiems kelia netgi tavo bandymai apsivyti kojomis šaltomis naktimis ir mėginimas susisukti į jo glėbį paryčiais, kai taip nesinori lipti iš lovos.


Kada tu jį gundai, nes vyrai labai mėgsta jaustis geidžiami ir reikalingi. Nebijok parodyti daugiau iniciatyvos, leisk jam suprasti, kaip jo nori.


Kai tu jį apkabini ir pasakai, kad viskas bus gerai. Nes vyrams, kaip ir mums, būna sunkių dienų, kai šalia labai norisi turėti artimą žmogų. Tokios akimirkos labai suartina.


Kai tu jo pavydi, bet proto ribose. Oi, ta plonytė linija tarp pavydo ir bandymo jį kontroliuoti! Šios ribos geriau neperžengti, nes lengvas pavydas – tai tavo jausmų išraiška, o bandymas jį kontroliuoti – ne kas kita, kaip nieko gero nežadantis savanaudiškumas.  

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis