Esminė klaida, kurią moterys daro prieš pat prasidedant santykiams

Jei vyras nerodo pakankamai iniciatyvos būti kartu – ar verta pačiai pasistengti?

Kartais net ir gyvenant toje pačioj gatvėje, tampa pernelyg sunku surasti 5 minutes ateiti ir pasakyti paprasčiausią labas. Bet tu juk ir pati puikiai žinai - jei vyras tikrai tavimi susidomėjęs, jokios kliūtys jam iš tiesų neegzistuoja. Jis perskris pusę pasaulio vien tam, kad pasveikintų tave su gimimo diena – nes tą akimirką tai bus svarbiausias dalykas jo gyvenime. Ir, patikėk manimi, jis suras milijoną pasiteisinimų, jeigu tu nesi ta, be kurios jis neįsivaizduoja savo gyvenimo.


Dažnai manoma, kad santykiuose moterys linkusios skubėti labiau, nei vyrai. Taip būna tik tuomet, kai moters susidomėjimas stipresnis nei vyro. Priešingu atveju vyras niekuomet nedels. Tiesa nemaloni, bet reikia ją priimti: jeigu santykių pradžioje vyras nerodo iniciatyvos – tu jam tiesiog nepakankamai įdomi.


Vyras gali sugalvoti tūkstantį pasiteisinimų, kodėl neatėjo ar nepaskambino. Ir blogiausia, ką gali padaryti šioje situacijoje, tai nuryti jo žodžius ir pati save įtikinti, kad tai tiesa. Bet savęs taip lengvai neapgausi – tu puikiai žinai ir visa savo esybe jauti, kad tą akimirką tiesiog nebuvai jam pirmoje vietoje. Tą akimirką jo gyvenime buvo svarbesnių dalykų už tave. Ir jeigu taip yra šiandien, taip bus visada.


Jis pasakoja, koks užsiėmęs buvo darbe, kaip pavargo dirbdamas prie naujo projekto, nerasdamas nė minutės atsipūsti. Bet šią akimirką jis laiko tave apkabinęs, o tu tirpsti jo glėbyje: „Ne, vis dėlto jis mane myli“. Ir tą pačią akimirką užplūsta tokie malonūs prisiminimai – kaip jis pakvietė tave į pasimatymą, kaip pirmą kartą pabučiavo ar svajingai kalbėjo apie jūsų ateitį kartu.


Bet kitą dieną, kuomet jis ir vėl pradings, atgavusi blaivų protą suprasi: visi tie prisiminimai tėra pavieniai epizodai, nutinkantys tada, kai jam tai patogu. Ir jeigu šią akimirką jam reikėtų pasirinkti – tu ar draugai – atspėk, pas ką jis nuskubėtų.


Nieko baisaus, tu juk palauksi. Laukei jau ne kartą ir tai yra didžiausia tavo klaida. O po savaitės pasibeldęs į tavo namų duris jis jausis visiškai ramus – tu ir vėl nurysi visus jo pasiteisinimus ir pati save įtikinsi, kad viskas pasikeis.


Kažkas galbūt pasakys, kad mūsų laikais rodyti dėmesį ir siekti moters – sena atgyvena, dvelkianti naftalinu. Dabar žmonės kur kas racionalesni ir praktiškesni. Bet kad ir kiek metų praeitų, meilėje niekas nesikeičia – kai myli, darai viską, kad tas žmogus būtų su tavimi.


Nesivaikyk vyro, kuris neranda net kelių minučių tam, kad išgirstų tavo balsą. Kuris toks „užsiėmęs“, kad pamiršta tau parašyti ar atrašyti į tavo žinutes. Juk tu tikriausiai jau pradėjai abejoti pati savimi – gal esi nepakankamai įdomi, seksuali, geidžiama... Gal tau reikėtų kažką daryti kitaip, tuomet jis tave pastebės? Tiesiog nustok jam rašyti ir jo ieškoti. Tai, ką tu dabar darai – yra didžiausia tavo klaida. Jis niekada nepradės tavęs vertinti, nes tu nevertini pati savęs.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis