Kodėl vyrus taip jaudina prisegamos kojinės ir jas dėvinčios moterys

Maža tavo moteriško seksualumo paslaptis, vedanti vyrus iš proto!

1939 metais, spalio 24 dieną parduotuvėse pirmą kartą pasirodė prisegamos nailoninės kojinės. Nebrangios ir tokios plonytės, tiesiog tobulai priglundančios prie kūno! Prie parduotuvių nusidriekė moterų eilės. Jau per pirmąją dieną buvo nupirkta daugiau nei 4 milijonai kompanijos DuPont pagamintų kojinių! Sekantį dešimtmetį nailoninių kojinių populiarumas dar labiau išaugo - tai buvo svarbiausias to laikmečio mados aksesuaras, drąsiai demonstruojamas garsiausių to laikmečio žvaigždžių ir nuolatos mirgantis gundančiose reklamose. 


Shutterstock nuotr.


Vėliau prisegamų kojinių madą pakeitė plonytės pėdkelnės. Moterys norėjo daugiau praktiškumo, tad šis variantas joms buvo kur kas priimtinesnis. Itin gundančiai atrodančių prisegamų kojinių mada prislopo, tačiau tikrai niekur nedingo ir šiais laikais. Vienos apatinių drabužių gamintojos atlikta apklausa parodė, kad būtent ši stiliaus detalė prideda moters įvaizdžiui mažų mažiausiai 1000 seksualumo taškų! 


Psichologai teigia, kad vyrus prisegamos kojinės jaudina ne šiaip sau. Tam yra bent dvi logiškos priežastys. Visų pirma, tai susiję su vyrams pasąmonėje užsifiksavusiais vaizdais ir natūraliai kylančiais impulsais, kurių jie niekaip negali kontroliuoti. Prisegamas kojines įprastai matome tik labai seksualiame kontekste - paveikslėliuose, erotiniuose filmuose ir t.t. Tad mūsų pasąmonė tai savaime priima kaip malonumą ir seksualinį pasitenkinimą. Tuo tarpu paprastos pėdkelnės neiššaukia tokių pačių emocijų, nes jų vyrų pasąmonė su niekuo netapatina. 


Antroji priežastis - plonytė riba tarp paslaptingo seksualumo ir vulgarumo. Prisegamas kojinės vilkinti mergina atrodo atvirai seksuali ir vyro pasąmonė tai supranta kaip galimybę peržengti ribas ir nustatytas normas. Jam tai tarsi užuomina, kad galima daugiau, nei įprastai. 


Seksologai tuo pačiu atkreipia dėmesį, kad ši gundanti įvaizdžio detalė veikia ne tik vyrus, bet ir pačias moteris. Tad toms, kurios nori jaustis seksualesnės ir labiau savimi pasitikinčios, vertėtų dažniau apsivilkti gundančius drabužėlius net ir tuo atveju, jeigu kitų žmonių akys jų taip ir nepamatys.  

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis