„... Tai buvo katastrofa...“ - vyrai papasakojo apie blogiausius pasimatymus

„... tai buvo katastrofa, o ne pasimatymas...“ - esi ką nors panašaus sakius draugei po taip ilgai laukto pasimatymo su velniškai simpatišku vaikinu?

Ne visi pasimatymai praeina idealiai. Kai kurių apskritai geriau net nebūtų buvę. Štai keletas pirmųjų kartų iš vaikinų lūpų – įsimintinų, bet nelabai malonių!


Į pirmą pasimatymą pavėlavau beveik 12 valandų. Sutarėme susitikti šeštadienį. Mergina norėjo pavakarieniauti, bet tuo metu dar turėjau būti darbe. Pasiūliau jai susitikti 11 valandą – žinojau, kad laikas vėlokas, bet anksčiau tikrai nebūčiau spėjęs. Tik mergina pagalvojo, kad kalbu apie 11 valandą ryto. Sėdžiu šeštadienio rytą darbe, į telefoną dėmesio nekreipiu. Maždaug per pietus pamatau, kad gavau daugybę jos žinučių. Bandau atsiprašinėti ir siūlau susitikti vakare. Mergina nepatenkinta, bet sutinka. Deja, visas vakaras praėjo šiaip sau – bandėme gražiai bendrauti, bet šaltukas iš jos pusės tikrai jautėsi.


Užtrukau darbe ir pavėlavau į pasimatymą. Negana to, puoliau jai pasakoti darbinius reikalus ir net nepaklausiau, kaip ji gyvena. Supratau, kad kažkas ne taip tik tada, kai užsisakiau maisto, o jinai nieko neužsisakė, net gėrimo. Panašu, pirmas įspūdis apie mane nebuvo labai geras.


Nusivedžiau merginą į žuvų restoraną net nepaklausęs, ar jinai valgo žuvį. Susivokiau to paklausti tik tada, kai užsisakiusi salotas su krevetėmis, krevetes ji taip ir paliko lėkštėje.


Tuo metu buvau studentas ir neturėjau pinigų, todėl bandžiau išsisukti ir pirmą pasimatymą paskyriau gamtoje, o ne kavinėje. Internete paskaičiau apie vieną gražią vietą, kurią galima pasiekti einant mišku, bet dvi valandas klaidžiojant tos vietos taip ir nepavyko surasti. O kaip grįžti atgal, neturėjau žalio supratimo. Pasirodžiau kaip visiškas nevykėlis.


Pirmasis pasimatymas su ta mergina buvo tiesiog idealus. Labai laisvai kalbėjomės, nuolatos juokėmės ir flirtavome. Buvau tikras, kad šitas vakaras pasibaigs mano arba jos namuose. Taip ir būtų buvę, jei ne vienas niuansas. Išėjus iš restorano mergina ištiesė automobilio raktelius ir paklausė, ar nenoriu pavairuoti. Reikėjo pamatyti jos veido išraišką kai pasakiau, kad aš nemoku vairuoti. Mergina sugebėjo išlementi tik tiek: „Ta prasme... Tau juk 30 metų...“ Man pačiam niekada nereikėjo mašinos, nes gyvenu centre, bet po jos žodžių labai pasimečiau. Su ta mergina daugiau taip ir nesusitikome, bet teises išsilaikiau iš principo.


Mūsų pirmas pasimatymas vyko per mamos dieną. Nupirkau gėlių savo mamai, kuri gyvena kitame mieste ir puokštę tai merginai. Pamaniau, nuvažiuosime kartu iki Kauno, aš greitai užšoksiu pas mamą, o tuomet turėsime visą vakarą dviese su ta mergina. Mergina žinojo, kad važiuosime į kitą miestą, tik nemanė, kad dar reikės užsukti pas mano mamą. Tad kai įlipusi į automobilį ji išgirdo mano planą, staiga susigraudino. Pasirodo, praėjusiai metais jos mama mirė... Buvo labai nejauku. 

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis