Kaip pritraukti dėmesio vertą vyrą ilgalaikiams santykiams

Amžius meilei ne kliūtis - sako santykių ekspertė Inga Aukštakojienė. Šį kartą mūsų meilės rubrikoje daugumai moterų aktuali tema - kaip pritraukti savęs vertą ir rimtų santykių norintį vyrą.

Man 48 metai, jau 2 metus esu išsituokusi, bet dar nesijaučiu sena ir nenoriu išsižadėti vilties sutikti mylimą žmogų. Kartas nuo karto bandau susipažinti su vyrais internetu, bet kažkaip nesiseka - vis pasitaiko netikę vyrai. Atrodo, nieko man netrūksta, esu patraukli moteris, bet padoraus vyro niekaip neprisitraukiu. Jūs santykių ekspertė, tad gal galit atsakyti, kaip pritraukti savęs vertą vyrą? Kaip suprasti, kurie vyrai į santykius žiūri rimtai, o kurie tik apsimeta? Jeigu per antrą pasimatymą neini į lovą, vadinasi esi kažkokia balta varna - ar tai normalu? Jei atsisakai su beveik nepažįstamu vyru kalbėti apie seksą - tai tu neįdomi. Ar aš čia senamadiška, ar čia vyrams jau nieko švento nėra? Būtų malonu gauti iš jūsų kokį patariamą šiuo klausimu. Ačiū už atsakymą.


ATSAKO SANTYKIŲ EKSPERTĖ Inga Aukštakojienė

Tobulasjausmas.lt autorė


Iš tiesų nėra tokio amžiaus, kuris būtų netinkamas meilės paieškoms. Kai moteris nori mylėti ir būti mylima, kai ji tiki, kad dar nėra vėlu dalintis meilės jausmu, kai ji žino, ko yra verta ir kokio vyro nori – tik laiko klausimas, kada jos gyvenime TAS vyras pasirodys.


Kokie būtų mano patarimai šiuo klausimu?


1. Žinoti ko nori


Jūs turite aiškiai žinoti, kokio vyro norite. Kokiomis savybėmis jis turi pasižymėti, kokias vertybes puoselėti, o svarbiausia – jūs turite žinoti, kaip jūs norite JAUSTIS šalia to žmogaus. Būtent vidinis jausmas sukuria atitinkamą energetiką, kurią spinduliuodama jūs pritrauksite vyrą, kuris jums dovanos trokštamus jausmus.


2. Vizualizuoti


Vizualizacija – tai proto kūryba, turinti galių paveikti mūsų pasąmonę bei padedanti pritraukti į gyvenimą trokštamus dalykus. Kiekvieną vakarą prieš miegą įsivaizduokite, kad jau DABAR turite svajonių vyrą. Pabandykite pajausti tą JAUSMĄ, kad jau dabar mylite ir esate mylima nuostabaus vyro. Įsivaizduokite, kaip jis su jumis elgiasi, kokia jūs esate šalia jo. Pieškite savo santykių vaizdus ir įsijauskite į tą būseną, kurią jums sukuria tie vaizdai. Ši praktika iš tikrųjų veiksminga, jei eina kartu su tikėjimu savo pasąmonės galiomis.


3. Veikti


Neužtenka tik žinoti, ko nori ir svajoti apie tai. Būtinas veiksmas svajonės įgyvendinimo link. Puiku, kad naudojatės pažinčių portalais ir nevengiate naujų pažinčių. Normalu, kad pasitaiko įvairaus plauko tipų. Išmokite ignoruoti tuos, kurie neatitinka jūsų vertybių. Kai moteris žino, ko nori, jai lengviau ignoruoti tuos, kurie neatitinka jos lūkesčių. Tokiu būdu ji į savo gyvenimą pritraukia geidžiamo profilio vyrus ir tuo pačiu nesureikšmina tų „nekokių“ vyrų. Jos neužvaldo mintys, kad „visi kažkokie nekokie, pašlemėkai, pijokai, ir niekam tikę kvaileliai“. Pastarosios mintys tik dar labiau pritraukia tuos, kurių jūs nenorite pritraukti.


Visi vyrai iš pradžių geidžia moters dėl to, kad ji fiziškai traukia. Ir tik po to ateina (arba neateina) suvokimas, nori jie ilgalaikių santykių su geidžiama moterimi ar ne. Moterys, atvirkščiai, iš pradžių nori jausti, kad vyras ją domisi ne tik dėl sekso, o dėl to, kad ji visokeriopai jam įdomi, kad jis įžvelgia jų santykių perspektyvą. Kaip jūs nenorite vyrui būti tik priemonė seksualiniams poreikiams patenkinti, taip ir vyrai nenori būti moterims priemone jų gyvenimo poreikiams patenkinti. Kitaip tariant, kiekvienas vyras nori, kad moteris su juo būtų iš meilės, o ne dėl statuso ir noro ištekėti.


Esmė ta, kad jūsų amžiaus vyrai jau turi nemažos patirties santykiuose su moterimis. Dažnas iš jų turi meilės randų, nuoskaudų, yra nusvilę. Natūralu, kad jie tampa jautresni, pažeidžiamesni. Vyrams taip pat svarbu jaustis geidžiamais. Moterims užtenka tik vyrų dėmesio, kad jos jaustųsi geidžiamos, tuo tarpu vyrai tai suvokia tik tada, kai moteris noriai su juo kuria intymius santykius. Fizinio suartėjimo atsisakymas jiems prilygsta visos asmenybės atstūmimui. Vyro logika nesupranta, kaip moteris gali norėti santykių, ir tuo pačiu fiziškai jį atstumti. Vyrai, kitaip nei moterys, santykių pradeda norėti tik tada, kai jaučiasi geidžiami ir vertinami. Todėl jie taip skuba fiziškai suartėti.


Tai nereiškia, kad turite paminti savo principus ir atsiduoti per antrą pasimatymą, net jei nesijaučiate tam pasirengusi. Ką tokiu atveju daryti? Savo veiksmais ar tiesioginiais žodžiais leiskit vyrui suprati, kad jis jums įdomus, kad jis jus traukia kaip vyras, tiesiog jums reikia šiek tiek laiko, kad galėtumėte priprasti prie jo draugijos. Arba sužaiskite gudrumu: „Mes dar spėsim pasivartyti lovoje ir išmėginti visas kamasutros pozas, tik leisk man pasimėgauti ta seksualine įtampa ir tuo magiškai nuostabiu laiku, kurio mes jau nesusigrąžinsime po to, kai mūsų kūnai susilies į vieną visumą“ – tai leis jam pasijausti geidžiamu, įjungti fantazijas apie judviejų fizinį artumą bei norą suteikti jums galimybę pasimėgauti tuo magišku laiku.


Kalbėti apie seksą mėgsta daugelis vyrų, nes tai dirgina jų fantaziją ir fiziologiją. Jei nenorite dirginti tik vyro instinktų, kalbėti apie tai tikrai nevertėtų. Jei nekalbėdama intymiomis temomis kažkokiam vyrui esate neįdomi, – vadinasi šis vyras nėra jūsų potencialus partneris.


Na ir pabaigai: moteris, norinti pritraukti vertingą vyrą į savo gyvenimą, turi pasižymėti ne tik išoriniu grožiu, bet turėti ir vidinių asmenybės resursų. Mokėti džiaugtis gyvenimu, skleisti savo moteriškumą per šilumą, meilumą, rūpestį. Moteris turi mokėti mylėti ir norėti dalintis savo meile. Šalia tokios moters vyrai nesijaučia reikalingi kaip priemonė, kaip išsigelbėjimo ratas vandens platybėje. Atvirkščiai, matant jos pozityvumą, nepriklausomybę bei meilės kupiną širdį, vyrus natūraliai užvaldo noras tapti tokios moters gyvenimo dalimi. Sėkmės paieškose!


Jei nežinai kaip pasielgti susiklosčiusioje situacijoje, ar nesupranti kodėl vienaip ar kitaip elgiasi tavo antra pusė, siųsk savo problemos aprašymą mums el. paštu portalas@cosmopolitan.lt arba rašyk tiesiogiai Ingai. Į visus skaitytojų klausimus bus atsakyta COSMO portale ar privačiai į pateiktą el.paštą.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis