3 nerašytos gero sekso taisyklės

Netgi toks malonus dalykas kaip seksas turi savas taisykles, nuo kurių nepabėgsi. 3 mūsų skaitytojos ir 3 jų problemos, trukdančios seksualiniam gyvenimui.

„Esu iki ausų įsimylėjusi savo naują vaikiną, bet seksas... mmm... šiaip sau. Negaliu tiksliai pasakyti, kas negerai – išbandome įvairias sekso pozas, ir trunka viskas tikrai ne penkias minutes, bet jeigu reikėtų įvertinti, duočiau tik 6 balus iš 10. Nėra to VAU jausmo, kuris buvo su ankstesniu vaikinu“ - pasakoja Erika.


Pirmi kartai su nauju partneriu labai retai būna tikrai geri. Būtų naivu tikėtis, kad judu intuityviai iškart pajusite, kur ir kokius taškus reikia paspausti. Tiesą sakant, pirmi kartai kartais būna labai nerangūs ir gėdingi, kartais netgi katastrofiški. Todėl jeigu kol kas dar neskraidai padebesiais, pergyventi tikrai nereikia. Kai geriau pažinsite vienas kito kūną, seksas bus kur kas geresnis.


---


„Nesuprantu, kaip kitos moterys taip lengvai patiria orgazmą sekso metu. Aš išbandžiau pačias įvairiausias pozas, bet geriausiu atveju pasiekiu tik labai stiprų susijaudinimą, bet ne patį orgazmą“ - rašo mums Vilma.


Kas sakė, kad kitos moterys orgazmą patiria labai lengvai? Galbūt jos tiesiog turi daugiau patirties, geriau pažįsta savo kūnus ir žino, kaip, ką ir kada daryti. Tik mažoji dalis moterų geba patirti vaginalinį orgazmą, visoms kitoms reikalinga papildoma klitorio stimuliacija. Tad šiuo atveju vien sekso pozų įvairovės nepakaks. Geriausiai suprasti savo kūno poreikius tau padės masturbacija – viena labiau atsipalaiduosi, turėsi laiko išbandyti skirtingus metodus. O atradusi tave labiausiai jaudinančius prisilietimus, nebijok jų naudoti sekso metu. Tai jaudins ne tik tave, bet ir visą šį procesą stebintį tavo vaikiną.


---


„Mano ir vyro seksualinis gyvenimas nuo-bo-dus. Anksčiau aistros buvo daugiau, dabar – tas pats per tą patį. Pradedu suprasti, kodėl moterys įsitaiso meilužius“ - sako Daiva.


Meilužis šiuo atveju nepadės, nes jeigu nori kažką gauti, pirmiausia turi apie tai garsiai pasakyti. Vyrai – ne telepatai ir minčių neskaito, todėl slapta tikėdamasi kažko naujo tik veltui švaistai savo laiką ir gadiniesi nuotaiką. Pasakyk jam, apie ką svajoji! Net neabejojame, kad jis su malonumu pavers tavo fantazijas realybe. O gal tai paskatins ir jį daugiau pafantazuoti, m? 

Parašyk Redakcijai

Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis