Kartais tikroji gyvenimo meilė ateina tik po skaudžiausių išgyvenimų

Skirtis visuomet sunku, ypatingai, jeigu šį žingsnį teko žengti ne sava valia. Tiek daug gražių akimirkų ir tiek daug skausmo, tiek malonių prisiminimų ir nuolatos sugrįžtantis suvokimas, kad vieną akimirką viskas pasibaigė ir kelio atgal nebėra.  

Galbūt galėjai ir anksčiau pamatyti, kad kažkas jūsų santykiuose vyksta ne visai taip. Juk buvo ženklų, kuriuos tiesiog praleidai ar ignoravai, nenorėdama pažvelgti tiesai į akis. Prisipažink, mintis apie tokį scenarijų buvo sukirbėjusi ir ne vieną kartą.


Galvojai, jis taip nepasielgs. Kodėl? Nes tu pati taip niekada nepadarytum? Mes pernelyg dažnai pasitikime kitais.Tikriausiai neįvertinai svarbiausio dalyko - tavo jausmai buvo gerokai stipresni nei jo. Tau jis buvo visas tavo gyvenimas, tu jam buvai tik to gyvenimo dalis.


Tikriausiai ir vėliau slapčia dar vyleisi, kad pabuvęs be tavęs jis supras, kiek daug neteko. Įvertins, kokia tu svarbi ir kaip jam tavęs trūksta. Tikriausiai daugybę kartų nevalingai žvilgčiojai į telefono ekraną žiūrėdama, ar jis tau neparašė ir dar daugiau kartų bandei susivaldyti neparašiusi jam pati.


Neabejoju, kad tavo galvoje sukosi patys įvairiausi scenarijai - kas būtų, jeigu jis paskambintų, apie ką kabėtumėte, netyčia susitikę gatvėje ir kaip jis pasijaustų, pamatęs tave su kitu. Bet laikas bėgo, o niekas nepasikeitė.


Jis taip ir neparašė, o visas tas svajones apie jus kartu vis dažniau išstumdavo kiti reikalai. Jei dar nepriėjai prie šio etapo, paklausyk manęs: vieną dieną tu apie jį net nepagalvosi. Nei atsikėlusi ryte, nei eidama miegoti. Galbūt giliai širdyje vis dar mylėsi, bet jis nebebus svarbiausias žmogus tavo gyvenime. Ir pagaliau tu jį paleisi.


Ir tik tada suprasi, kad tas žmogus niekada nebūtų padovanojęs tos ateities, apie kurią tu svajojai. Jis niekada nebūtų pateisinęs tavo vilčių. Visus tuos metus būtum iššvaisčiusi vėjais ir vis tiek atsidurtum tame pačiame taške, kur esi ir dabar.


Tu dar sutiksi tą žmogų, kuris mylės tave būtent taip, kaip tu esi to verta. Galbūt ir pradžių tu būsi atsargi, nes vieną kartą jau nudegei, tačiau jis kantriai lauks, kol būsi pasiruošusi. Jis lauks, nes tu to verta. Ir tik tuomet, kai į tavo gyvenimą įžengs šis žmogus, tu suprasi - visa tai, ką tu turėjai iki šiol, yra niekas. O tas žmogus tikrai ateis, tereikia jo išlaukti.  

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis