3 Zodiako ženklai, kuriems spalį labiausiai seksis meilės srityje

Galbūt šį mėnesį meilės valanda išmušė būtent tavo Zodiako ženklui!

Dvyniai


Shutterstock


Dvynių ženklo atstovai niekada nesustoja pusiaukelėje, tad net ir šį mėnesį galintys pasitaikyti iššūkiai nepakiš kojos asmeniniam tavo gyvenimui. Spalio mėnesį nusiteik emocijų proveržiui - labai tikėtini jausmai, bent keletui mėnesių atimsiantys protą tikrąja ta žodžio prasme. O kaip bus toliau, priklausys tik nuo tavo norų ir poreikių. 


Vandenis


Shutterstock


Retai taip būna, bet būna - Vandenio ženklo atstovams palanki ir mėnesio pradžia, ir pabaiga. Pirmosiomis spalio savaitėmis apšilk kojas - bendrauk, flirtuok, mėgaukis dėmesiu! O antroje mėnesio pusėje nusiteik rimtesniems dalykams, galbūt net TAI vienintelei tavo gyvenimo meilei. Jei jauti, kur širdis linksta, nepraleisk progos ir ženk pirmą žingsnį. Tavo likimas tik tavo rankose!


Avinas


Shutterstock


Vis bandai pasukti savo gyvenimą tinkama linkme ir dabar, regis, viskas pagaliau stos į savo vietas. Panašu, kad būsi pačiame dėmesio centre net ir nesistengdama, tad naujų pažinčių tikrai neturėtų trūkti. O jei tau į akį jau senokai krito koks nors konkretus žmogus, dabar pats metas atkreipti jo dėmesį. Būk savimi, nes žavesio artimiausiu metu tau tikrai nepritrūks! 

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis