Gydytojas atskleidė, kokiais būdais galima padidinti vyro varpą

Atlikti tyrimai rodo, jog tik nedidelė dalis vyrų patenkinti savo varpos ilgiu. Dauguma vyrų tiksliai žino savo varpos ilgį, tačiau ši tema įprastai yra tabu.

Kokiais būdais galima padidinti varpą? Į šį klausimą portalui Vlmedicina.lt išsamiai atsako gydytojas urologas dr. Mindaugas Danilevičius.


Statistiškai tik 20-30 proc. moterų svarbus vyro varpos ilgis bei apimtis. Nepaisant to, literatūros duomenimis, net du trečdaliai vyrų nėra patenkinti varpos ilgiu, tačiau apie tai, be abejo, nedrįsta niekam papasakoti.


Kai kurie vyrai, ieškodami pagalbos, kreipiasi į mus, gydytojus urologus-seksologus. Nemaža dalis vyrų atėję konsultacijos pas urologą-seksologą greta pagrindinių problemų - kaip priešlaikė ejakuliacija, lytinis šaltumas ar potencijos sutrikimai - domisi vienu ar kitu varpos pailginimo būdu.


Egzistuoja keli varpos didinimo (ilginimo ir storinimo) metodai. Atsakant į jūsų klausimą apie varpos padidinimą, būtina pirmiausiai priminti apie ekstenderį ir paaiškinti jo veikimo mechanizmą. Veikimo mechanizmas paremtas tempimo principu, o to rezultatas - didėja varpos audinių masė, nes vystosi ir auga naujos ląstelės, tuo būdu varpa tampa tiek ilgesnė, tiek storesnė. Taikant šį metodą varpa pailgėja tiek ramybės, tiek erekcijos būsenoje nuo 2 iki maksimaliai 5 cm, taip pat varpa pastorėja (apie 1-1,5 cm). Gydymo efektyvumas priklauso nuo metodo taikymo trukmės.


Šis metodas gali būti taikomas ir varpos deviacijoms (palinkusiai varpai) gydyti. Efektyvumas taip pat nėra mažas (iki 70 proc.). Tačiau gydymo trukmė nešiojant vieną ar kitą Jūsų pasirinktą ekstenderį turėtų būti kasdien 4-8 val. ir taip ne mažiau kaip 4-6 mėn. laiko. Kuo ilgiau nešiosite, tuo didesnė tikimybė maksimaliai pailginti varpą. Gamintojai teigia, jog po gydymo kurso varpa pailgėjusi išlieka visą likusį gyvenimą.


Priminsiu, jog varpos normalus dydis erekcijos būsenos yra nuo 13 iki 15 cm, tačiau ją pailginti šiuo būdu galima nepriklausomai nuo jos ilgio. Vis tik ekstenderiai pritaikyti ne trumpesnei kaip 8 cm varpai.


Trumpai apie kitus varpos ilginimo ir didinimo būdus. Chirurginių varpos ilginimo būdų yra keletas, tačiau visais atvejais tai intervencijos, kurios turi šiokią tokią riziką. Metodas nėra pigus, tačiau efektyvus. Operacijos metu norint pailginti varpą ją reikia atidalinti nuo varpos raiščių, esančių žemiau gaktikaulio, atskirais atvejais interponuojamas silikonas. Tuo būdu varpa pailginama 2-4 cm ar daugiau. Norint pastorinti varpą, operacijos metu po apyvarpe suleidžiamas specialiai perdirbtas jūsų paties riebalinis audinys, kurio pakanka labai nedidelio kiekio.


Taip pat varpai ilginti gali būti naudojami erekcijos žiedai arba vakuuminės varpos pompos, tačiau pastarųjų efektas laikinas (iki 10-12 valandų). Veikimo mechanizmas paremtas poveikiu kraujotakai. Su vakuuminio siurblio ar varpos žiedo pagalba išplečiamos varpos kraujagyslės, dėl to varpa pailgėja ir dar labiau sustandėja.


Kitas varpos didinimo būdas – vartoti medikamentus, kurie gerina varpos kraujotaką, taip pat spermos kokybę. Medikamentų platintojai teigia, jog pailgėja ir padidėja varpos apimtis, tačiau labiausiai tikėtina, jog tai įvyksta tik dėl to, jog pagerėja erekcija. Todėl gydydamiesi tabletėmis labiausiai tikėkitės placebo efekto.Parašyk Redakcijai

Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis