Vyrai atvirai apie vienos nakties nuotykius su moterimis

Na ir kam gi nebūna... Vakare atsipalaidavai, ryte – pasigailėjai. Bet nebūtinai viskas taip blogai! Kartais vienos nakties nuotykiai lieka labai maloniu ir širdį kutenančiu prisiminimu.  

Tai buvo idealus seksas. Susipažinome komandiruotėje, kuomet abiem teko visą vakarą sėdėti prie to paties stalo. Bendravimas buvo visiškai natūralus, be jokios įtampos. Tikriausiai dėl to, kad abu turėjome antras puses ir žinojome, kad kitą dieną vėl grįšime prie savo įprasto gyvenimo, tarsi nieko nebūtų buvę. Kiekvieną kartą važiuodamas į užsienį darbo reikalais, prisimenu tą moterį. Ji mane tikriausiai jau seniai pamiršusi.


Susipažinome vakarėlyje. Mergina buvo labai simpatiška ir maloni. Kuomet draugai pradėjo skirstysis po namus, mergina pakvietė mane į svečius. Naktis buvo puiki, bet ryte teko anksti išeiti savais reikalais. Norėjau vakare pas ją vėl užsukti, bet neišdrįsau – gal ji visai nebenorėjo manęs matyti? Daugiau jos taip ir nesutikau.


Toji mergina turėjo iš manęs pirkti automobilį, tad kartu išvažiavome pasivažinėti. Ji man taip patiko, kad pasiūliau nulėkti iki pajūrio, pasitikti saulėlydžio. Mylėjomės toje pačioje mašinoje, o grįžę namo lyg niekur nieko susitvarkėme dokumentus ir ji išvažiavo. Liko malonūs prisiminimai apie tą kartą.


Mergina, su kuria susipažinau bare, tiesiog norėjo užmiršti savo buvusį draugą. O aš buvau tikrai ne prieš jai padėti. Manau, ji norėjo susitikti ir dar kartą, bet aš nenorėjau įsipareigoti ir tapti nuolatiniu guodėju.


Techniškai tai buvo dviejų naktų seksas, bet be pertraukos, todėl galim užskaityti kaip vienos nakties. Susipažinome klube, kai atvažiavau aplankyti savo pirmakursio brolio. Su ta mergina prasivoliojome lovoje visą savaitgalį. Išvažiuodamas palikau jai savo telefono numerį (nenorėjau prašyti jos, kad atrodyčiau kietesnis). Spėk, ar ji paskambino. Aišku, kad ne.


Tai buvo mano gero draugo jaunesnė sesuo. Tikrai neplanavau su ja permiegoti, bet taip jau gavosi. Išeidamas pamiršau pas ją laikrodį. Kai kitą kartą ją pamačiau, ji atsismaukė megztinio rankovę, nusijuokė ir parodė, kad vis dar turi mano laikrodį. Nieko, bus prisiminimas apie mane.  

Parašyk Redakcijai

Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis