Aiškiausias ženklas, kad tavo antroji pusė santykiuose nėra laiminga

Suprasti, kad kažkas santykiuose pasikeitė, ne visuomet taip jau paprasta. Juk kiekvienas iš mūsų nepasitenkinimą rodo savitais metodais. Astrologė Amy Tripp siūlo atkreipti dėmesį, kaip tokiais atvejais elgiasi skirtingi Zodiako ženklai.

AVINAS


Stipriausias Avino atšalimo požymis - suprastėjęs seksualinis gyvenimas. Šį Zodiako ženklą valdo karingoji Marso planeta, dovanojanti jam ypatingą aistrą, tad jeigu jo nebedomina net lovos žaidimai, kažkas tikrai ne taip. „Kai Avino ženklo atstovas jaučiasi nelaimingas, jis būna mažiau suinteresuotas seksualiniu pasitenkinimu. Pastebėjus tokius pokyčius pats metas paklausti, kas nutiko“ - pataria astrologė Amy Tripp.


JAUTIS


Jaučiams labai svarbus komfortabilus gyvenimas, kurį jie stengiasi sukurti ir savo antrajai pusei. „Jeigu Jautis nustoja mėgautis tokiais gyvenimo teikiamais malonumais kaip maistas ir poilsis, vadinasi jis jaučiasi nelaimingas. Jaučiai mėgsta prabangą ir komfortą, tad jeigu nebesulauki kvietimų pavakarieniauti, tai jau ženklas, kad metas spręsti problemas“ - sako Amy Tripp.


DVYNIAI


Visi puikiai žino, kad progos pakalbėti Dvyniai tikrai nepraleidžia. „Šis Zodiako ženklas labai smalsus ir mėgsta bendravimą, - sako astrologė Amy Tripp. - Įprastai jie mėgsta ne tik klausytis, bet ir patys dalintis savo išgyvenimais. Tad jeigu Dvynių ženklo atstovas pasidarė abejingas ir neiškalbus, metas sunerimti“. 


VĖŽIAI


Būtų sunku rasti labiau globėjišką ženklą nei Vėžys. „Jei Vėžys nustojo tavimi rūpintis ir aplink tave šokinėti, vadinasi santykiuose atsirado problemų, kurias reikia kuo skubiau spręsti“ - pataria Amy Tripp. Gera žinia ta, kad Vėžiai nelinkę priimti skubotų sprendimų ir laiku pastebėjus problemą, viską galima ištaisyti. 


LIŪTAS


„Liūtus valdo Saulės planeta, tad jiems patinka būti dėmesio centre. Jeigu jis pasikeitė, nebenori eiti į viešumą ir bendrauti su kitais žmonėmis, greičiausiai jaučiasi tikrai nelaimingas“ - sako astrologė. Vis tik Liūtų atveju pulti klausinėti ir aiškintis priežastis nereikėtų - bandyk prieiti subtiliai, nespausdama jo prie sienos. 


MERGELĖ


Mergelės mėgsta pamokyti kitus gyventi, tačiau jų kritiškumas partnerio atžvilgiu ypatingai sustiprėja atšalus jausmams. „Jeigu pastebėjai, kad Mergelė kabinėjasi net ir prie smulkmenų, vadinasi problemos reikia ieškoti ne savyje, o judviejų tarpusavio santykiuose“ - sako Amy Tripp. 


SVARSTYKLĖS


Svarstyklių gyvenime santykiai atlieka labai svarbų vaidmenį. Jei šioje srityje viskas gerai, greičiausiai ir kitose gyvenimo srityse pavyks išlaikyti balansą. Jei santykiai braška ties siūlėmis, visas Svarstyklių gyvenimas pradeda verstis aukštyn kojomis. „Aiškiausias ženklas, kad kažkas yra ne taip - netikėtas Svarstyklių uždarumas“ - sako astrologė. 


SKORPIONAS


„Kai Skorpionas yra nelaimingas, jis bando įkąsti“ - dėmesį atkreipia Amy Tripp. Tad jeigu tavo antroji pusė nepraleidžia progos įgelti, metas jį pasisodinti ir atvirai pasikalbėti. Greičiausiai net nesupratai, kad kažkurioje vietoje jį labai stipriai įskaudinai. 


ŠAULYS


„Jeigu Šauliai nustoja juokauti ir juoktis iš tavo pokštų, tai jau blogas ženklas, - sako astrologė ir atkreipia dėmesį į dar vieną šiam Zodiako ženklui būdingą bruožą. - Įprastai Šaulio ženklo atstovai nelinkę į pesimizmo protrūkius, tad pastebėjus nuotaikų kaitas, galima suprasti, kad kažkas jų gyvenime slysta iš po kojų“. 


OŽIARAGIS


„Ožiaragiai tiesmuki. Kuomet jausmais santykiuose atšąla, šio Zodiako ženklo atstovai tiesiog atsiriboja ir praktiškai išstumia savo antrąją pusę iš gyvenimo“ - pasakoja astrologė Amy Tripp. Atkreipk dėmesį, jei sulauki iš jo vis mažiau skambučių ar dėmesio. 


VANDENIS


Anot astrologės Amy Tripp, įprastai padiskutuoti mėgstantys Vandeniai tampa abejingi, atsiriboja nuo aplinkinio pasaulio ir užsidaro savyje. Šio Zodiako ženklo atstovui reikia duoti laiko - pakaks vieną kartą atvirai pasikalbėti apie susiklosčiusią situaciją, o tuomet patartina palikti jį ramybėje - tegul pats viską apgalvoja ir priima sprendimą. 


ŽUVYS


Emociškai nelaimingos Žuvys elgiasi ne visai taip, kaip dauguma kitų Zodiako ženklų. „Kai Žuvų ženklo atstovai patiria problemas santykiuose, jie neužsidaro namuose, o pradeda gyventi - ieško atmainos kitose gyvenimo srityse“ - atkreipia dėmesį Amy Tripp. Tad jeigu tavo Žuviukas netikėtai vis dažniau iki paryčių užtrunka su draugais, metas susimąstyti, ar tarp judviejų viskas tikrai gerai. 

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis