4 priežastys, kodėl jis bėga nuo santykių su tavimi

Kas geriau gali pakomentuoti vyro elgesį, nei patys vyrai? Santykių ekspertas, meilės guru Matthew Hussey atskleidžia pagrindines priežastis, kodėl tavo simpatija spyriojasi ir nepasiryžta rimtiems įsipareigojimams.

Netinkamas laikas


Gal šiame gyvenimo etape jis tiesiog turi kitų planų, pavyzdžiui, keliauti ar studijuoti užsienyje. Tinkamas vaikinas netinkamu metu vis tiek yra netinkamas vaikinas, kuris tik švaistytų tavo laiką. Nebent jūs abu sukurtumėte tvirtą planą, kaip susieti savo gyvenimus ateityje. Jei ne, nepuoselėk tuščių vilčių.


Jam atrodo, kad jis pasiekęs savo piką


Kai kurie vyrai, neišsidūkę mokykloje, tarsi bando tai kompensuoti lakstydami nuo vieno sijono prie kito sulaukę vyresnio amžiaus, kai pasitikėjimas savimi tampa kur kas stipresnis. Įprastai ši fazė ilgai netrunka, tačiau jei vyrui patinka moterų rodomas dėmesys, tau tikrai neverta laukti, kol jį tas dėmesys išvargins.


Jis žavisi užkietėjusiais mergišiais


Džeimsas Bondas, Hugh Hefneris ar Leonardo DiCaprio – jo herojai, o jo tikslas – permiegoti su kiekviena gyvybės ženklų rodančia moterimi. Būtų naivu tikėtis, kad tu tapsi išimtimi. Ir kada tas mergišiaus gyvenimo žavesys jam ims blėsti, niekas nežino.


Jis nepajėgus finansiškai


Taip, eina 2019-ieji. Tačiau daugelis vyrų vis dar jaučia poreikį aprūpinti šeimą. Jei vaikino karjera klostosi ne taip, kaip jis norėtų, gali būti, kad jam nekils ir jokio noro megzti santykius. Parodyk, kad tavo parama ir jausmai nepriklauso nuo jo piniginės. Jei to nepakanka, verčiau atsisveikink. 

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis