Nustok bėgioti paskui meilę, ir ji pati pas tave ateis

Meilė ateis tada, kai pagaliau patikėsime, kad esame verti to, ko norime. 

Nustok laukti, kol jis tave pastebės ir įvertins. Tu švaistai savo laiką žmogui, kuriam nesi svarbi. Tu apgaudinėji pati save. Kas iš to, kad jis atkreips dėmesį tik dėka nuolatinių tavo pastangų ir bandymų. Nejaugi manai, kad būsi laiminga? Ne. Jis nepamils tikrosios tavęs, tai būsi ne tu. Kartais viskas pakankamai akivaizdu, tik mes bandome tam priešintis ir pakreipti likimą sava linkme. Tik tas kelias veda į niekur, nes jeigu JIS dabar nėra tas žmogus, juo niekada ir nebus. 


Nustok galvoti, kad tavo nuolatinės pastangos jam padėti bus įvertintos. Būtent dėl to dauguma nuoširdžių žmonių lieka neįvertinti. Juos skaudina ir jais naudojasi, nes jie vis tiek atleis, kad ir kas nutiktų. Kad ir kiek tu stengtumeisi dėl kito žmogaus, jis niekada to neįvertins, jeigu tu jam nesi svarbi. Jis pastebės, kad tavęs nėra šalia tik tada, kai jam eilinį kartą prireiks pagalbos. Iki to laiko tu jam net neegzistuosi. 


Nustok galvoti apie tą žmogų. Nustok galvoti, ką jis veikia ir kaip praėjo jo diena. Neleisk, kad jo gyvenimas užgožtų tavąjį. 


Nustok stengtis priversti jį jaustis ypatingu, nes anksčiau ar vėliau jis pasijaus Dievu, kuriam nėra lygių. TU esi ypatinga, tik galbūt ne jam, o kitam žmogui, kuris tavęs dar tik laukia. TU nusipelnei būti mylima ir geidžiama. Nustok jį aukštinti, nes kuo aukščiau jis pasijaus esantis, tuo žemiau šalia jo pradėsi atrodyti tu pati. 


Išmok paleisti. Tiesiog nustumk savo viltis ir palik viską likimo valiai. Nešvaistyk savo laiko tam, kuris to nevertas. Jei tai tavo žmogus - jis ateis. Jeigu ne... Neverta eikvoti savęs tam, kuris šią minutę tavęs net neprisimena. 

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis