„Nori manęs?“: 7 moterų patarimai, kaip akimirksniu jį sujaudinti

Atrodytų, o kas gi čia tokio - pasiūlyti savo mylimajam griūti į lovą ir pasimylėti! Ne visoms ir ne visada viskas taip paprasta, tad mes skubame tau į pagalbą. 

„Mano ir vyro seksualinis gyvenimas pastaruoju metu pradėjo klibėti. Iš jo iniciatyvos sulaukiu kokį kartą ar du per mėnesį, o pati neišdrįstu jam pasiūlyti“ - rašo mums viena mergina. Kas geriau galėtų patarti šiuo klausimu, jei ne kitos merginos? Tad kreipėmės į mūsų skaitytojas ir parinkome tau keletą patikimų variantų, kurie palengvins kelią į lovos malonumus. 


1. Aš viską darau paprastai: apsivelku trumpučius naktinius, po kuriais - jokių apatinių. Vyras tai visuomet pastebi, o tuomet jau pats imasi iniciatyvos, jeigu yra nusiteikęs seksui, - Vaida, 30 metų. 


2. Pabučiuoju, paglostau veidą pirštais ir žiūrėdama į akis paklausiu: „Gal nori nusirengti ir su manimi pagulėti?“, - Ana, 25 metai. 


3. Įprastai tai vyksta prieš miegą. Apsikabinu jį iš galo, švelniai bučiuoju kaklą ir rankas leidžiu vis žemiau. Nereikia jokių žodžių, - Elena, 27 metai. 


4. Mano vyrą labiausiai sujaudina spontaniškas vulgarumas. Todėl tiesiog apsižergiu jį ir pasakau, kad noriu būti išd*******, - Lina, 33 metai. 


5. Atsistoju priešais jį ir nusimetu visus drabužius. Dar nėra buvę taip, kad jis atsisakytų, - Marina, 33 metai. 


6. Tiesiog prieinu, apsikabinu per klubus ir sakau: „Labas. Nusirenk“, - Agnė, 24 metai. 


7. Vakarais mano vaikinas dažnai neturi nuotaikos seksui, nes grįžta pavargęs, todėl atsigriebiu rytais. Prabudusi pradedu jį glamonėti rankomis. Rytais jis tikrai kur kas aktyvesnis!, - Rasa, 28 metai. 

Parašyk Redakcijai

Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis