Santykių ekspertė pataria, ką daryti, kad vyras būtų dėmesingesnis

Turiu problemą naujuose santykiuose, jeigu tai galima pavadinti santykiais. Su vaikinu bendraujame pusę metų. Kasdien susirašome, pasidaliname dienos įvykiais, tačiau susitinkame, mano akimis žiūrint, retai. Tik 1-2 kartus per savaitę, kartais ir rečiau.

Man norisi su juo praleisti daugiau laiko, jaučiuosi vieniša, noriu būti kartu su žmogumi, kuris man patinka, nes praleistas laikas kartu tikrai yra nuostabus.

Susitikus jis dėmesingas, šiltas, mielas - viskas tobula. Problema tame, kad daugiau laiko jis man neskiria. Esu sakiusi, kad man dėl to liūdna. Jis aiškina suprantantis tai, tačiau nieko negali padaryti, esą ilgai buvo vienišas, neturėjo merginos ir priprato visą laisvą laiką leisti su draugais.

Aš tai suprantu, bet man skaudu, kad draugai tebėra jo prioritetas. Santykių nutraukti jis nenori, nors niekada nebuvo kalbama kokie šie santykiai: rimti ar ne... Jis sako, kad jam reikia laiko priprasti prie naujų pokyčių, tačiau mano manymu, praėjo jau nemažas laiko tarpas apsispręsti ko tu nori. Ar aš klystu?

Pagal savo būdą jis subtilus, kuklus, niekada man nesako gražių žodžių, neatvirauja apie tai ką man jaučia. Tačiau susitikus iš jo veiksmų atrodo, kad tikrai man simpatizuoja, būna švelnus, apkabina, laiko už rankos, prasmingai leidžia su manim laiką, vesdamasis ten kur noriu.

Jaučiuosi pasimetusi, nes nežinau, kaip man elgtis. Jis sako, kad jam viskas vyksta per greitai, kad jis nesugeba paskirstyti laiko, nes įpratęs būti vienas, kad draugai dabar jam vis dar svarbiausi, nors jam jau per trisdešimt. Ar man laukti ir tikėtis, kad jis skirs man daugiau laiko? Ar čia tiesiog kova su vėjo malūnais? Man atrodo, kad jeigu jam dabar nepasidariau svarbi, tai nepasidarysiu ir vėliau? Ar man jį spausti, nors nemanau, kad tai tinkamas sprendimas. Ar tokie santykiai turi ateitį? Ar kažko tikėtis? Man tas žmogus tikrai patinka....

ATSAKO SANTYKIŲ EKSPERTĖ
Inga Aukštakojienė
Tobulasjausmas.lt autorė

Yra tiesios tame, kad ilgas viengungiškas gyvenimas suformuoja tam tikrus įpročius, kuriuos sunku pakeisti, ypač brandesniame amžiuje. Kitas momentas – jo natūra ir būdo bruožai. Kuklus tylenis niekada nepavirs į charizmatišką Kazanovą, lepinantį savo damą dėmesiu ir komplimentais. Ne žodžiuose reikia ieškoti atsakymo į klausimą: „kas aš jam esu“, o veiksmuose.

Jo veiksmai rodo tai, kad tu jau dabar esi jo gyvenimo dalis, kurios jis nenori netekti. Jūs kontaktuojate kiekvieną dieną, susitinkat, nors ir retai, bet laikas praleistas kartu yra kokybiškas. Tu gauni šimtaprocentinį jo dėmesį, kuris tau malonus ir kurio norisi daugiau. Tas „daugiau“ gyvenime ne visada reiškia „geriau“. Kartais ir šalia vienas kito būdami žmonės susvetimėja ir praranda tarpusavio ryšį.

Tai, kad jis mėgsta laiką leisti su draugais, dar nereiškia, kad tu jam nerūpi, kad jis nenori vystyti santykių su tavimi. Tai, kad jam reikia daugiau laiko priprasti prie naujo statuso, manau taip pat ne iš piršto laužtas dalykas. Nors aš nežinau jo praeities santykių patirčių, bet toks elgesys labai būdingas vaikinams, kurie turi karčios santykių patirties. Jiems iš tiesų prireikia daugiau laiko save adaptuoti naujiems santykiams ir atsiverti savo jausmams.

Kaip geriausia elgtis šioje situacijoje? Būti nuo jo nepriklausoma mergina. Ką tai reiškia? Jis neturi būti tavo gyvenimo centras ir prasmė. Gerai būtų turėti veiklą, kurioje galėtum kažkaip save realizuoti, jausti asmeninio gyvenimo skonį. Tavo asmeninis pasitenkinimas savimi ir savo gyvenimu neturėtų būti įtakotas jūsų pasimatymų kiekiu. Priekaištai dėl mažai skiriamo laiko tikrai nemotyvuos to laiko skirti daugiau.

Štai keletas moteriškų patarimų:

1. Pozityvumas – tai ta moterų savybė, kuri pritraukia labiau nei kas kitas. Visuomet norisi grįžti pas tą merginą, kuri spinduliuoja džiaugsmu, laime ir meile.

2. Paslaptingumas – tai tokia savybė, kuri inspiruoja vaikinus domėtis merginomis. Stenkis per daug neinicijuoti susirašinėjimų ar susitikimų. Leisk jam pasireikšti. Leisk pasigesti tavęs. Pasiilgti. Tai provokuoja smalsumą ir domėjimąsi merginos veikla, jos planais ir t.t. Tik nesupainiok paslaptingumo su slapukavimu. Jei jau jis domisi tavimi ir tavo veikla – visuomet nuoširdžiai atsakyk to, ko tavęs klausiama.

3. Dėmesingumas. Susitikimo metas yra ta erdvė, kurioje gali pasireikšti visu gražumu. Rodyk susidomėjimą juo, realizuok visą savo švelnumą, meilumą žodžiais ir prisilietimais. Nebijoti sakyti tokius žodžius kaip : "man gera su tavim, man taip smagu su tavim leisti laiką, tu toks mielas, linksmas šaunus, protingas“... Aišku kiekvienas komplimentas turi būti išsakytas laiku ir vietoj. Nereiktų supyškint visų vienu metu. Jie turi būti nuoširdūs ir pelnyti.

Reziumė tokia: būdamas su tavimi jis turi jaustis laimingas ir saugus. Kai tu jam asocijuosi su laime, džiaugsmu ir meile - jis natūraliai norės dažniau su tavimi leisti laiką. Ir atvirkščiai – jei tik pasipiktinimu ir priekaištais bandysi gauti daugiau dėmesio – tapsi tokia, nuo kurios reikės pailsėti.

Kiekvienas vyras trokšta moters meilės. Ne išimtis ir taviškis. Jei jis išties yra pažeistas praeities santykiuose, jam prireiks nemažai laiko tam, kad pasijaustų saugus su tavimi. Tik tada jis atsipalaiduos ir pradės labiau reikšti savo jausmus.

Klaida būtų grasinti skyrybomis ir spausti dėl dėmesio. Bet taip pat ir pati neperdozuok su savo dėmesiu. Leisk jam įprasti gauti tavo pozityvumo, meilumo ir švelnumo tada, kai jis pats parodys tau dėmesį. Ilgainiui tu tapsi tokia mergina, be kurios jis negalės gyventi, nes tiesiog nenorės. Nenorės netekti to gėrio prie kurio bus pripratintas. Sėkmės!

Jei nežinai kaip pasielgti susiklosčiusioje situacijoje, ar nesupranti kodėl vienaip ar kitaip elgiasi tavo antra pusė, siųsk savo problemos aprašymą mums arba rašyk tiesiogiai Ingai. Į visus skaitytojų klausimus bus atsakyta COSMO portale ar privačiai į pateiktą el.paštą.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis