Niekada nelaikyk vyro, kuris nusprendė išeiti

(6)

Ir vieną dieną pabudusi tu suprasi, kad įvyko tai, kas ir turėjo įvykti.

Buvo 3 valanda ryto, tu gulėjai lovoje atmerktomis akimis ir laukei išauštančios dienos kaip išsigelbėjimo, kada viskas atrodys kur kas paprasčiau ir šviesiau. Valandų valandas praleidai galvodama, kaip tai, kas kadaise buvo nuostabu, virto nesibaigiančiu skausmu. Šimtai „kodėl“ ir „o jeigu“. 


Ir vieną akimirką visos susikaupusios nuoskaudos, emocijos ir pyktis virto savigrauža. Tu atidavei visą save, tik to vis tiek buvo per mažai. Bet kalta juk vis tiek tu, tiesa? Galėjai pasistengti dar labiau. Tą minutę būti ne tokia emocionali, kitą - ne tokia šalta. O toje vietoje tiesiog patylėti. Labiau jį palaikyti arba priešingai - atsitraukti ir leisti pabūti vienam. Viską galėjai daryti kitaip! 


Gal jis pavargo, nes tu per daug jį spaudei? Gal tau reikėjo būti kitokia? O gal jis tiesiog nustojo tave mylėti ir iškeitė į kitą - dažniau besišypsančią ir įdomesnę? Kiek daug gal ir nė vieno atsakymo, kuris bent kažkiek palengvintų tavo skausmą.


---


O gal... jam tiesiog nebuvo lemta likti tavo gyvenime. Gal dabar pats metas suprasti, kad jis tebuvo dar vienas pakeleivis, kurio laikas išseko. Žmogus, kurio dėka tu išmokai tau skirtas gyvenimiškas pamokas, svarbias tavo ateičiai. Gal tai, kas tau dabar suteikia tiek daug skausmo, iš tiesų yra geriausias dalykas. Ir kai į tavo gyvenimą įžengs TAS žmogus, tu tai suprasi. 


Nepaisant visų gal, vienu dalyku gali neabejoti. Tie, kuriems lemta būti tavo gyvenime, niekur neišeis. Tad galbūt dabar metas pagalvoti apie save, vietoj to, kad galvotum apie tą, kuris pasirinko išeiti. 

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis