N-18: labai atvirai apie JO dydį ir formą

13 centimetrų - tokio dydžio vidutiniškai yra varpa per erekciją. T. y. kone tokio pat ilgio kaip 20 eurų banknotas. 

Tyrimų duomenimis, dauguma moterų visiškai patenkintos partnerių varpų dydžiu, tačiau vyrų tai neguodžia. Daugiau nei pusė jų įsitikinę, kad jų draugelis vis tiek per mažas. 


Mes apie vyrus norime žinoti viską, net ir pačius intymiausius dalykėlius, todėl aiškinamės, kodėl vieni iš jų mažesni, kiti - didesni. 


Pastovūs 


Toks penis net per erekciją būna ne ką didesnis nei būdamas ramybės būsenos. Taip yra dėl to, kad jame natūraliai mažiau elastino (t. y. tampriosios medžiagos) ir daugiau kolageno (storinamosios medžiagos). Trumpiau tariant, ypatingo padidėjimo per erekciją iš tokio penio nesitikėk. 


Augantys 


Kai ilsisi, jie palyginti trumpi, visai nedidukai, tačiau atėjus metui pasirodyti, ima ir šiiiiitaip išauga! Mat šiuose peniuose daugiau yra elastino, o ne kolageno. Beje, šaltyje jie kur kas stipriau susitraukia, jų kraujagyslės labai susiaurėja. Nieko baisaus – kai atšils, tie šaltmiriai taps įprasto dydžio. 


Lenkti 


Nesvarbu, palinkę į kairę ar į dešinę, tokie peniai – normalus reiškinys. Gali būti, kad kaip tik dėl to linkio bus pamalonintos tam tikros jautriosios tavo vietelės. Kas kita, jei staiga išlinksta iš prigimties tiesus penis. Tokiu atveju vaikinas turėtų kreiptis į gydytoją – tai gali būti Peirono ligos požymis. Jos priežastis – neskausmingos šiurkštaus sekso mikrotraumos, kai plyšus penio akytkūniui susidaro kraujosruva, o šios vietoje vėliau susiformuoja randas, kuris trukdo į penį plūsti kraujui (kaip tik dėl to penis ir tampa kreivas). 


Mieli nykštukai 


Jei rimtai, tai tik dviejų procentų pasaulio vyrijos peniai oficialiai gali būti vadinami mažais. T. y. jie per erekciją būna 9,25 cm ar dar trumpesni. O mikropenių pasitaiko dar rečiau – jie, būdami erekcijos būsenos, nesiekia daugiau kaip 8,25 cm. 

Parašyk Redakcijai

Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis