Kokias moteris veda princai

Romantiškiausią metų įvykį – princo Harry ir aktorės Meghan Markle vestuves – skiriu visiems, kurie ieško dingsties išsiskirti. Ir tiems, kurie tikisi skyrybų išvengti, jei patobulės ir vis dėlto kaip nors įsispraus į partnerio nustatytus rėmus.

Nei tai, kad nuotaka vyresnė, nei tai, kad nežino etiketo, nei tai, kad jau kartą buvo ištekėjusi, – niekas nesutrukdys vyrui būti su ta moterimi, su kuria jis iš tiesų nori būti. Visi kiti atvejai – tik tušti kabinėjimaisi.


– Tu prie mano mamytės nepakankamai aristokratiškai išsišnypštei nosį, – išdidžiai pareiškia pirmas kandidatas.


– Pagal amžių netinki, senoka tu jau man, – dūsauja kitas, tavo bendraamžis.


– Per daug kalbi apie mūsų ateitį, – konstatuoja trečias. – Tarsi aš tau būčiau paskutinis šansas, o tu – niekam nereikalinga kaip kokia mokesčių inspekcija. Na kam man boba, kurios niekas nenori nuvilioti?


Tiesa, kitą dieną jis staiga pakeičia plokštelę:


– Tu visiškai nekalbi apie mūsų ateitį. Aš tau – pereinamasis variantas. Ir vyrų eilė prie tavęs – kaip prie kokios mokesčių inspekcijos. Kam man boba, kurią bet kurią minutę nuvilios?


Mus meta dėl stulbinamai vienas kitam prieštaraujančių dalykų. Dėl nebaigto ir baigto aukštojo, dėl mašinos / buto / darbo buvimo ir nebuvimo. Dėl pernelyg anksti įvykusio sekso, dėl pernelyg vėlai įvykusio sekso, šiaip dėl sekso. Ir šitos nesąmonės neapsiriboja vien asmeniniu gyvenimu.


Štai mano pažįstama Lina dirbo rinkodaros agentūroje. Ištisas dvi savaites bosas niekaip nepalaimino baseino fotografijos viešbučių tinklo reklamai. Mergina ir vėl atitempė visą aplanką nuotraukų patvirtinti. Visos jos buvo tikrai gražios.


– Čia baseinas pernelyg... kvadratinis, – bedė pirštu viršininkas į pirmąją nuotrauką.


– O čia... čia... – ore pakibo pauzė. – ...Pernelyg apvalus! – nurijęs seilę užbaigė mintį bosas.


Šachas ir matas. Baseinas šioje nuotraukoje buvo apskritas. Pažįstama projekto negavo. O neilgtrukus kontoroje pradėjo dirbti viršininko sesuo. Jai ir teko viešbučių projektas. Kai kuriems vyrams patinka visokiais pernelyg dangstyti paprastą faktą: moteris jam nepatinka, ir jokios ateities su ja jis nenori. O kai sutinki tą vienintelę, visos kliūtys išnyksta savaime.


Vindzorų atveju neįtikėtinai paprasta: jau ne pirmai šios dinastijos vyrų išrinktajai velkasi iš paskos visokių pernelyg, tačiau ji vis tiek išteka. Nejaugi jie tikrai renkasi žmonas iš meilės? Kas gi dar, be tikros meilės, tai galėtų būti, jei vadovaujamasi principu nepaisant nieko, o ne dėl to, kad? Tad jei vyras aiškina, kodėl ne, tau visame tame minčių sraute svarbiausia pagauti vieną žodį – ne. Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis