7 dalykai, kurių realiame sekse gali nesitikėti

Oi, kokios karštos ir audringos meilės naktys būna filmuose. Jis gali kad ir 5 kartus per naktį, o ji tiek pat kartų patirs orgazmą net ir nuo menkiausio prisilietimo. Tik realybė su filmais neturi nieko bendro.

1. Visi taip elegantiškai nusirenginėja! Šilkinė suknelė lėtai slysta kūnu, apnuogindama po ja besislepiančius nėriniuotus apatinius ir niekas tikrai nesusipainioja bandydamas atsegti užstrigusį užtrauktuką ar liemenuko užsegimą. Ir dar - filmuose niekas nerodo, kaip jis ar ji nusiiminėja kojines, nes tai tikrai neturi nieko bendro su seksualumu.


2. Preliudija trunka tiek, kiek užtruktų sudegti degtukui! O ir glamonės visada klasikinės, nei žingsnio į kairę ar dešinę: bučiuoti kaklą, per liemenuką paliesti krūtis - štai ji ir pasiruošusi audringam seksui!


3. Visi stena kaip išprotėję! Kiek aimanų, kiek dejonių... Nėra net kada į vaizdus įsijausti, nes viską užgožia įvairiausi garsai. Bet tik tie malonūs ausiai, nieko bendro neturintys su realybe - besitrinančiais kūnais, plekšėjimu judviejų kūnams judant maksimaliu tempu ir gink Dieve to nejaukaus pirstelėjimo, kai oras patenka į vaginą.


4. Jie niekada nenaudoja lubrikantų, nes... grįžkime prie antrojo punkto... nuo tų kelių prisilietimų susijaudina taip, kad savame kailyje netveria, kaip nori būti pamylėta čia ir dabar.


5. Ji visada baigia nuo vaginalinio sekso! Kas ta klitorio masturbacija? Ir dar baigia kartu su juo, ties 1...2...3!


6. Pirmas seksas visuomet idealus, nes jie abu tiesiog gimė seksualiai suderinti. Jis puikiai žino, kur ir kaip ją pamaloninti, o ji iškart patiria svaiginantį orgazmą. Ir jeigu tai tas retas atvejis, kuomet jie baigia ne tą pačią sekundę, tada ji būtinai baigs pirmoji.


7. Ji niekada neieško patogesnių ir daugiau malonumų suteikiančių pozų. Iš esmės universali ir greitai prisitaikanti moteris: kokia poza yra, tokia ir patogi. 

Parašyk Redakcijai

Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis