Lengviausias kelias orgazmo link: pažink save

Su problema, kad ne kiekvieni lytiniai santykiai baigiasi orgazmu, susiduria dažna moteris. Daugelį metų manyta, kad tai susiję su biologiniais vyrų ir moterų skirtumais ir „taip surėdė gamta“. Tačiau pats metas šį mitą sugriauti – kiekviena moteris turi teisę į orgazmą! O tiesiausias kelias to link – geriau pažinti save ir savo kūną.

Lytinės gerovės prekės ženklo „Durex“ atlikta apklausa* parodė, kad 81 % moterų nepatiria orgazmo kiekvienų seksualinių santykių metu ir daugiau nei pusė (56 %) moterų nesijaučia patogiai kalbėdamos su partneriu apie būdus ir priemones, kurios galėtų padėti orgazmą pasiekti kur kas dažniau. Tyrimas taip pat parodė, kad 38 % moterų mano, kad informacija apie tai, kaip pasiekti orgazmą, yra neaiški arba neveiksminga.

Moterys, lygiai taip pat, kaip ir vyrai, turi teisę į orgazmą. Kiekvieną kartą mylintis. Tyrimo rezultatai paskatino „Durex“ pradėti kampaniją prieš nelygybę miegamajame, pažymėtą #orgazmasvisiems. Jos tikslas – sugriauti miegamojo mitus ir priminti moterims, kad jos turi tokią pačią teisę į visišką pasitenkinimą, kaip ir vyrai.

Papildoma pagalba

Pirmiausia nei vienas iš partnerių – nei vyras, nei moteris – neturėtų drovėtis ieškoti papildomos pagalbos. Naudoti specialiai moterims sukurtus produktus, padedančius pasiekti orgazmą – jokia gėda! Noras pasiekti orgazmą – ne smerktinas! Orgazmas turėtų tapti kasdienio mūsų gyvenimo dalimi, o ne išimtimi ar proga. O jei papildomos priemonės padeda sulaukti didžiojo O, nėra nieko gėdingo jas naudoti.

Viena tokių priemonių – stimuliuojamieji klitorio geliai, vis labiau populiarėjantys Vakaruose. Visai neseniai stimuliuojamasis gelis „Durex Intense“ buvo pristatytas ir Lietuvos rinkai. Naujasis gelis padeda orgazmą pasiekti greičiau ir sustiprina abiejų partnerių malonius pojūčius. Gelio efektyvumas slypi jo sudedamosiose dalyse, kurios didina klitorio zonos jautrumą, sukelia šilumos, šalčio ir dilgčiojimo pojūčius bei padeda orgazmą pasiekti kur kas lengviau. „Durex“ atlikta vartotojų apklausa parodė puikius rezultatus – 8 iš 10 moterų, naudojusių šį gelį, pasiekė orgazmą. Verta pabandyti!

Kiekviena moteris gali sau padėti

Įrodyta, kad nepatiriamo orgazmo problemos dažnai yra susijusios su savo kūno nepažinimu. Kuo geriau pažinsite save ir savo kūną, tuo geriau jausitės, labiau savimi pasitikėsite ir atrasite tiesiausią kelią į visišką pasitenkinimą. Kiekviena iš mūsų turėtų žinoti, kokie prisilietimai ir kokiose kūno vietose jaudina labiausiai.

„Nors save patenkinti labai svarbu, daugelis iš mūsų niekada nebuvo mokomi pažinti savo kūno. Net jeigu jūs nuolat patiriate seksualinį pasitenkinimą, visada sveika išbandyti ką nors naujo – juk mūsų kūnas su amžiumi keičiasi“, – pataria „Durex“ sekso ir santykių ekspertė Alix Fox.

Ji taip pat pabrėžia, kad dauguma moterų pamiršta, jog smegenys – vienas svarbiausių organų, lemiančių seksualinį pasitenkinimą. „Kas vyksta galvoje turi neabejotinos įtakos ir tam, kas vyksta lovoje. Kuo labiau atsipalaiduosite, pasitikėsite savimi ir mėgausitės potyriais, tuo geriau jausis ir jūsų kūnas“, – teigia A. Fox.

Moterys turi lygiai tokią pačią teisę patirti orgazmą, kaip ir vyrai. Šiandien kiekviena moteris turi kur kas daugiau galimybių tai padaryti – tereikia naudoti stimuliuojamąjį gelį ar įsiklausyti į savo kūno poreikius. Pažindama savo kūną imsite pasitikėti savimi, o abipusis seksualinis pasitenkinimas sustiprins jūsų poros ryšį ir sutvirtins santykius.

* Apklausą 2016 m. atliko Didžiosios Britanijos tyrimų agentūra „Ginger Comms“. Joje dalyvavo 1500 seksualiai aktyvių 16–64 metų amžiaus vyrų ir moterų.

Parašyk Redakcijai

Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis