TOP 5 moterų seksualinės fantazijos

„Moterys dažnai manęs klausia, ar jų seksualinės fantazijos yra normalios. Tikrai taip! Mes visi fantazuojame ir tai nebūtinai turi būti tavo tikrieji troškimai“ - sako seksologė Hilda Hutcherson ir atskleidžia, apie ką patyliukais dažniausiai pasvajoja moterys. 

1. Seksas su kitu vyru (dažnu atveju, kokia nors įžymybe) - pati populiariausia seksualinė fantazija moterų tarpe. Apie tai pasvajoja net ir tos, kurios pilnai patenkintos savo seksualiniu gyvenimu, o realybėje savo partnerio į nieką neiškeistų. Tokio tipo seksualinės fantazijos kyla iš paprasčiausio noro išbandyti kažką naujo, o šis noras mumyse niekada neblėsta, kad ir kokį puikų intymų gyvenimą turėtume. 


2. Jis ir dar ji... Nors seksą trise išbando ne tiek jau daug moterų, apie tai pafantazuoja kone kiekviena. Mintis, kad prie judviejų žaidimo prisijungs dar viena mergina (arba vaikinas) gali kaip reikiant įkaitinti kraują. Tačiau į realybę ši fantazija retai kada perkeliama, o ir pabandžius dažnai nepasiteisina. Tad kai kurioms fantazijoms geriau taip ir likti mintyse. 


3. Dominavimas lovoje - tai būdas be kaltės jausmo daryti tai, kas lovoje slepiasi po tabu ženklu. Dėl įvairių priežasčių dauguma moterų seksualiniuose santykiuose save varžo ir neišbando visų jas jaudinančių dalykų. Mintis apie dominavimą tarsi išlaisvina ir duoda leidimą daryti viską, ko tik įsigeisi. Nors iš tiesų lygiai tą patį gali daryti bet kada. 


4. Sekso su moterimi fantazija anaiptol nėra tavo seksualinės orientacijos atspindys. Tai rodo tavo požiūrį į moters kūną, į jos geidulingumą ir skleidžiamą energiją. Patikėk, apie tai pafantazuoja daugybė moterų, kurios realybėje net ir nenorėtų to išbandyti. 


5. Seksas su savo vaikinu - kad ir kaip keistai tai skambėtų, moterys fantazuoja ir apie tuos dalykus, kuriuos turi realybėje. Tai teigiamas tavo seksualinio gyvenimo požymis!

Parašyk Redakcijai

Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis