7 priežastys, kodėl seksas su vyresne moterimi jaudina kur kas labiau

Seksologai tikina, kad tikrajam moters seksualumui atsiskleisti reikia laiko. Su amžiumi pradedame labiau pasitikėti savimi, atsikratome nereikalingų kompleksų ir tiesiog mėgaujamės kūniškais malonumais. 

Neneigsime, vyrai tikrai dairosi į jaunesnes merginas. Jaunystė turi savų privalumų ir žavesio, tačiau seksualinio gyvenimo perspektyvoje taip vadinamas „brandus seksas“ gali padovanoti kur kas ryškesnes emocijas ir pojūčius. Štai 7 priežastys, kodėl vyresnė moteris lovoje gali padovanoti vyrui kur kas daugiau malonumo.


1. „Geriausias seksas būna tuomet, kai moteris žino, ko nori“. Kartais vyrai nori jaustis kontroliuojami, perleisti iniciatyvą į moters rankas ir matyti, kaip ji mėgaujasi šiuo procesu. Brandi moteris pažįsta savo kūną ir žino, kad seksas - tai ne dovana vyrui, o jos pačios pasitenkinimas.


2. „Ji moka atskirti seksą nuo jausmų“. Jaunos merginos seksą dažnai tapatina su meile ir prisirišimu, brandesnės moterys žino - kartais šie du dalykai neturi nieko bendro. Todėl mėgaujasi seksualinio gyvenimo teikiamais malonumais nieko nereikalaudamos mainais ir nebandydamos pririšti partnerio prie savęs. 


3. „Ji turi savo slaptus judesiukus“. Brandi moteris puikiai žino, kas sukelia didžiausią pasitenkinimą jai pačiai, ir kas labiausiai jaudina vyrus. Patirtis - geriausias mokytojas. 


4. „Ji kur kas išradingesnė“. Didžiausia kliūtis lovoje - mūsų drovumas ir kompleksai. Laimei, dažniausiai su amžiumi tai išnyksta ir atveria kelius tikrajam seksualumui bei norui eksperimentuoti. 


5. „Ji nebijo būti savimi“. Nes brandi ir savimi pasitikinti moteris jau seniai suprato, kad apsimetinėti, pataikauti ir daryti viską tik dėl vyro nėra jokios prasmės. Ji mėgaujasi čia ir dabar nebijodama, kad bus nesuprasta. Ji puikiai žino savo privalumus ir trūkumus, bet apie pastaruosius nutyli, o pirmuosius aiškiai parodo. 


6. „Ji nereikalauja“. Brandi moteris niekada nenaudos sekso kaip ginklo prieš vyrą, nes puikiai žino, kad taip nubaus pati save. Problemas ji sprendžia žodžiais, o seksu tiesiog mėgaujasi. 


7. „Ji kur kas supratingesnė ir išmintingesnė“. Seksualinio gyvenimo patirtis mus išmoko į viską žiūrėti atviriau, be išankstinių nusistatymų ir įsitikinimų. Brandi moteris kur kas geriau supranta psichologinius sekso aspektus, todėl šalia jos lengviau atsipalaiduoti ir tiesiog būti savimi.

Parašyk Redakcijai

Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis