3 Zodiako ženklai, kuriems rugsėjį labiausiai seksis meilės srityje

Rugsėjo mėnesį pagrindinės meilės planetos bus išsidėsčiusios joms tobulai tinkančiuose ženkluose: aistrų kupina Venera karaliaus Skorpiono ženkle, o atkaklusis Marsas įsitvirtins Vandenio Zodiake. Tad rugsėjį meilės karščio ir emocijų tikrai netrūks!

Kartais drovokiems ir santykių srityje neryžtingiems Vėžiams atsiveria visos galimybės surasti tikrąją savo antrą pusę. Planetos tobulai išsirikiavusios ir padės atsiskleisti tavo gerosioms savybėms. Rugsėjo mėnuo žada audringus romanus vienišiams ir ypatingus jausmus tiems, kurie jau turi suradę savo meilę. Nebijok būti savimi ir atsipalaiduok - dabar tavo metas! 


Kunkuliuojančios aistros, ryškios emocijos ir nesibaigianti romantika - Svarstyklių ženklo atstovai rugsėjo mėnesį dėl jausmų tikrąja ta žodžio prasme praras sveiką protą! Norėsis atsiduoti tik meilės reikalams ir apie nieką daugiau negalvoti. Ir mūsų tai nė kiek nestebina - joks kitas Zodiako ženklas nemoka taip nuoširdžiai ir atvirai mėgautis jausmais, kaip Svarstyklės. Dėmesingos, nuotaikingos ir velniškai įdomios asmenybės - šį mėnesį Svarstyklių apžavams nesugebės atsispirti net patys stipriausi. 


Skorpionai pagaliau sulaukė, kada karingasis Marsas sugrįžo į teisingą kelią! Būtent Marsas geba atskleisti stipriąsias užkariautojo Skorpiono savybes, dovanodamas jam užburiantį žavesį ir charizmą, kuriai sunku pasipriešinti. Tad rugsėjo mėnesį šio Zodiako ženklo atstovai galės gauti kone viską, ko tik patys panorės. Bet norai, panašu, bus labai aiškūs ir konkretūs: tikėtina, kad tavo dėmesį patrauks tau puikiai pažįstamas žmogus ar sena simpatija. Visa tai gali virsti labai stipriais ir ilgalaikiais santykiais, tad nepraleisk progos!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis