Kiek sekso reikia moterims, kad jos jaustųsi laimingos

Daugiau nei 50% moterų norėtų aktyvesnio seksualinio gyvenimo, nei turi šiuo metu - atskleidžia vienas tyrimas.

Seksualinio gyvenimo dažnumas ir pasitenkinimas lytiniais santykiais tiesiogiai susijęs su skyrybų skaičiumi. Šį santykį tyrinėjantys mokslininkai atkreipia dėmesį, kad vienam rodikliui kylant į viršų, kitas krenta žemyn. Tad kuo geresnis poros seksualinis gyvenimas, tuo mažesnė tikimybė jiems išsiskirti. 2015 metais atlikto tyrimo metu mokslininkai išsiaiškino, kad kuo dažnesnis poros seksualinis gyvenimas, tuo laimingesni jie jautėsi. Vis dėlto apklausus 2400 porų paaiškėjo, kad vidutiniškai susituokusios poros mylisi tik kartą per savaitę. 


Kinsey instituto duomenimis, 18-29 metų amžiaus jaunimas vidutiniškai mylisi 112 kartų per metus, tuo tarpu 30-39 metų amžiaus tarpsnyje seksualinis gyvenimas ženkliai sulėtėja - vidutiniškai iki 86 kartų per metus. Imant bendrai visas amžiaus grupes, vienas žmogus statistiškai mylisi maždaug 51 kartą per metus arba vidutiniškai kartą per savaitę. 


Kentukio universiteto mokslininkė, seksologė Kristen Mark nusprendė rasti atsakymą į svarbų klausimą: kiek gi laiko turėtų trukti lytinis aktas, kad moterys jaustųsi patenkintos ir laimingos. Kristen tyrime sudalyvavo net 15 000 moterų!


Tyrimo dalyvės tikino, kad vidutiniškai tai galėtų trukti 10 minučių - tai būtų taip vadinama normali trukmė, po kurios jos nesijaustų nusivylusios, bet ir neskraidžiotų padebesiais. Vis dėlto idealiu variantu moterys vadina 15-20 minučių sekso seansą. 


Kitas įdomus tyrimas atskleidė dar daugiau faktų apie seksualinį moterų gyvenimą. Štai kas paaiškėjo, anonimiškai apklausus 500 moterų:


- 53.2% išreiškė norą mylėtis dažniau, nei šiuo metu tai daro

- 60.8% moterų idealiu atveju norėtų nuo 3 iki 5 kartų per savaitę

- 13% norėtų mylėtis daugiau nei 6 kartus per savaitę

- 38.6% dažniausiai patiria orgazmą lytinių santykių metu

- 10.2% yra patyrusios daugybinį orgazmą lytinių santykių metu

- 89.2% moterų sutinka, kad seksas yra labai svarbi santykių dalis

Parašyk Redakcijai

Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis