3 sekso pozos, kuriomis tikrai nustebinsi jį lovoje

Jei buvai atsivertusi Kamasutrą, tikriausiai ir tau žandikaulis šiek tiek prasivėrė - reikia būti aukšto lygio akrobate, kad įgyvendintum tai, kas ten rodoma! 

Mes į seksą žiūrime kur kas paprasčiau: turi būti įdomu, bet ne per daug sudėtinga. Juk svarbiausias tavo tikslas - padovanoti jam nepamirštamus įspūdžius ir pasimėgauti pačiai. Tad šį kartą - 3 sekso pozos, kurias nesunkiai įvaldys net ir pradedančiosios. O tavo mylimasis tikrai bus patenkintas! 


Tupinti katė


Shutterstock nuotr.


Tavo partneris turėtų patogiai atsisėsti ant lovos ir pražergti kojas, kaip parodyta paveikslėlyje. Atsiklaupk priešais jį, atsukusi jam nugarą ir pasislink arčiau jo klubų. Jei reikia, savo kojas gali pakišti po jo šlaunimi. Tavo vyrui belieka mėgautis vaizdais ir nepakartojamais pojūčiais, o tu pagal savo poreikius gali reguliuoti įsiskverbimo gylį ir tempą. 


Atvirasis rojus


Shutterstock nuotr.


Toks atviras, kad jam galva apsisuks! Tegul tavo mylimasis atsigula ant lovos ir tiesiog atsipalaiduoja. Apsižerk jį ties klubais, veidu atsisukusi į priekį ir ištiesk savo kojas - gali jas pasidėti ties jo pečiais arba vaikinas gali jas prilaikyti. Rankomis atsiremk atgalios, kad galėtum laisviau judėti. Kad vaikinui būtų patogiau stebėti, po galva vertėtų pasidėti pagalvėlę. Šie vaizdai kaip reikiant įkaitins jo fantaziją. 


Nuolankioji


Shutterstock nuotr.


Jei tavo mylimasis lovoje labiau mėgsta dominuoti - ši poza judviem idealiai tiks. Tai viena iš aistringiausių šuniuko pozos variacijų - jis priklaupęs ant vieno kelio, o tu vieną koją sulenkusi, o kitą ištiesusi atgalios. Savotiška seksuali jogos praktika! Poza labai jaudinanti ne tik fiziškai, bet ir emociškai - tokioje padėtyje jis visiškai kontroliuoja tavo kūną!


P.S. ieškančioms daugiau įvairovės, siūlome paskaityti keletą kitų intriguojančių COSMO straipsnių, padėsiančių prasklaidyti monotoniją miegamajame ir pakurstyti aistras. Nepamirštamus įspūdžius pažadame!


3 sekso pozos, padovanosiančios JAM ypatingus pojūčius - puikiai tiks mėgstančioms būti viršuje ir dominuoti

3 sekso pozos, mėgstančioms itin gilų įsiskverbimą - padovanos tau dieviškus pojūčius.

3 sekso pozos, jei mėgti šuniuku - ištikimiausioms šios pozos gerbėjoms, norinčioms daugiau įvairovės.

Parašyk Redakcijai

Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis