Tobula moteris pagal vyro Zodiako ženklą

Vienas ieško rūpestingos žmonelės, kuri ir valgyti pagamintų, ir namus sutvarkytų, o štai kitam namų šeimininkė žiovulį kelia... Kiek vyrų, tiek poreikių. Universali moteris jiems tiesiog neegzistuoja! O ką gi apie jų moters idealą gali papasakoti žvaigždės?

Avino ženklo vyras renkasi drąsias, veržlias, gebančias pasirūpinti savimi, mėgstančios sportą ir aktyvų poilsį, o neverkšlenančias ant vyro peties, merginas. Į tylenes ir kuklutes ji neatkreips savo dėmesio.

Jaučio ženklo vyras ieško labai moteriškos, žemiškos merginos, kuri būtų rami, net šiek tiek drovi, šeimyniška, mėgtų namų aplinką, gaminti maistą ir svarbiausia - neįkyrėtų. Jaučio ženklo vyras greičiau atkreips dėmesį į moteriškų kūno formų nei į manekeniškos figūros merginą.

Dvynių ženklo vyrą domina intelektualios merginos. Jie simpatizuoja energingoms, lengvai bendraujančioms, viskuo besidominčioms, turinčioms gerą humoro jausmą ir nepriekaištingą figūrą, merginoms.

Vėžio ženklo vyras ieško moters, kuri nebūtų pernelyg agresyvi ar valdinga, turėtų gerą skonį ir nebijotų parodyti savo švelnumo, jausmingumo. Toks vyras mėgsta rūpintis savo moterimi ir nori, kad ji leistų jam tai daryti.

Liūto ženklo vyras ieško tokios, kuri gražiai rengiasi, yra ryški ir pastebima, skiria savo išvaizdai pakankamai daug dėmesio. Jam reikia pasitikinčios savimi ir netgi išdidžios moters. Pro jo akis nepraslįs modeliai, dainininkės, artistės.

Mergelės ženklo vyrą traukia protingos, organizuotos, praktiškos ir natūralios moterys. Išsipusčiusios tuštutės šalia savęs jis tikrai nenorės turėti.

Svarstyklių ženklo vyras pirmiausia atkreips dėmesį į išsilavinusią, gerų manierų merginą, kuri sugeban deramai elgtis bet kokioje aplinkoje ir visiems palieka gerą įspūdį. Santykiuose jiems labai svarbi harmonija, tad jie ieško partnerės, su kuria galėtų maloniai leisti leiką.

Skorpiono ženklo vyrams patinka moterys vilioklės. Jiems labai svarbu jausmų intensyvumas, todėl jį sudominti gali valdinga moteris. Juos žavi paslaptingas, sudėtingas moters tipas.

Šaulio ženklo vyrai žavisi aktyviomis, pasitikinčiomis savimi, linksmo būdo, nestokojančiomis humoro jausmo, manančiomis, kad svarbiausia gyvenime – įvairovė. Šio ženklo vyrai labai vertina natūralų moters grožį, o jos dvasinį pasaulį iškelia virš visko.

Ožiaragio ženklo vyrams geriausiai tinka moterys – karjeristės, nes jiems patinka dirbančios, sugebančios pasirūpinti savimi ir praktiškos moterys.

Vandenio ženklo vyras labai išrankus. Jį sužavėti gali nestandartinė moteris, išsiskirianti ne tiek savo išorine išvaizda, kiek savo individualumu ir požiūriu į gyvenimą. Jis vertina protą ir originalų humoro jausmą. Jo laisvas ir neįprastas požiūris į tarpusavio santykius gerokai skiriasi nuo klasikinio, todėl panelė kontrolierė, tvirtai laikanti už pavadėlio – ne jam.

Žuvų ženklo vyrams patrauklios artistiškos prigimties, svajingos, moteriškos, paslaptingos merginos, kurias norisi saugoti ir globoti.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis