Atvirai apie intymiausią temą: analinio sekso „malonumai“ iš asmeninės patirties

Oralinio sekso tema aršių diskusijų šiais laikais jau nesukelia, o štai kalbos apie analinį seksą vis dar tabu. Ar tikrai vyrai jį taip dievina, kas tame tokio malonaus ir ką gero iš to galėtų gauti moteris? Mūsų draugai Cosmo.ru labai atvirai nagrinėja šią intymią temą ir dalinasi vienos merginos pasakojimu.

Analinis seksas - pirmas bandymas


Pirmasis mano bandymas užsiimti analiniu seksu buvo prieš daugybę metų. Su vyru ir vazelinu. Net nežinau, kas buvo didesnė klaida - partnerio pasirinkimas (mes jau seniai išsiskyrę) ar lubrikantas (buvo išbandytas net vaikiškas kremas ir iškart sakau - tai nepadeda). Tai buvo toks skausmingas ir baisus dalykas, kad riksmu „Sustok dabar pat!“ nutraukiau bandymus vos jiems prasidėjus. Ypatingai nemalonius prisiminimus paliko tai, kad vyras iš karto nesustojo - jam kažkodėl šovė į galvą mintis, kad aš tik juokauju. Po to karto norėjau pamiršti šį eksperimentą ir jeigu įmanoma, visam gyvenimui. 


Nuo tada daugelį metų buvau įsitikinusi, kad analinis seksas yra kankynė, kuriai moterys ryžtasi tik aukodamosis vardan savo partnerio. Iš savo draugų vyrų girdėjau istorijų apie moteris, dievinančias analinį seksą. Ir sprendžiant iš įvairių atskleistų papildomų detalių, psichologinės tokių pomėgių šaknys slypi moterų mazochizme ir poreikyje jaustis užvaldytai dominuojančio vyro. 


„Ji sakė, kad tai labai skausminga, bet būtent dėl to malonu“ - taip pasakojo mano draugas apie savo merginą. Aš tuo metu mintyse galvojau, kad jai reikėtų apsilankyti pas psichoterapeutą. Ypatingą protestą mano sąmonė paskelbė išgirdus istorijas apie Amerikos ir musulmoniškų šalių nekaltas merginas, kurios iki vestuvių saugo savo nekaltybę, todėl praktikuoja analinį seksą. Koks iškreiptas mąstymas turi būti, kad tokią merginą vis dar laikytum nekalta? 


Ne mažiau juoko sukelia įsitikinimai, esą analinis seksas - tokia liaudiškas natūrali kontracepcija: Graikijos kaimuose ir kai kuriose kitose Pietų Europos šalyse jį praktikuoja poros, nenorinčios susilaukti daugiau vaikų. Dėl viso pikto iškarto galiu pasakyti, kad toks apsisaugojimo metodas tikrai nėra patikimas - sperma labai greitai gali atrasti kelią į tavo vaginą. 


Antras bandymas


Pabandyti analinį seksą dar kartą ryžausi tikrai ne dėl straipsnio. Kartą pamačiau fotografiją, kurioje buvo pavaizduotas lytinis aktas. Pozicijoje „iš nugaros“ vyras savo damai buvo įkišęs pirštą į išangę. Tai buvo labai nepadorus vaizdas, bet kažkodėl mane labai sujaudino. Tuomet rimtai susimąsčiau apie analinę erotiką ir pradėjau praktinius šios vietelės tyrinėjimus. Supratau, kad fantazijos apie tokį įsiskverbimą mane užveda kur kas labiau nei bet kas kitas, o analinė ir vaginalinė stimuliacija tuo pačiu metu padovanoja patį stipriausią orgazmą


Tad nusprendžiau išbandyti pilnavertišką analinį seksą, o ne tik glamones pirštais. Man pasisekė, nes mano partneris negalėjo pasidžiaugti ypatingai didele varpa. Vadinasi, nebus taip skausminga. Rimtai apie tai pasikalbėjome, sekso prekių parduotuvėje išsirinkome specialiai analiniams seksui skirtą lubrikantą (ant pakuotės buvo užrašyta „pradedantiesiems“, todėl pardavėja šyptelėjo žiūrėdama į mus, o mano draugas įsižeidė, nes šiek tiek patirties šioje srityje jau turėjo). Prie analinio sekso perėjome pradėdami nuo tradicinio. Ir tuomet, tiesą sakant, man atsivėrė nauja Visata. Tai buvo visai nauji potyriai - neįprastai stiprūs, ryškūs ir intensyvūs. Suaimanavau, todėl draugas išsigando, kad man per daug skauda. Bet skausmo nebuvo jokio. Jaučiau netikėtą artumą šiam vyrui. Netgi paprašiau skverbtis giliau ir stipriau. 


Man patiko, kad jis dominuoja, kad atsiduodu ir priklausau jam. Tuomet netgi pirmą kartą išsprūdo žodis „myliu“. Ir tai vienintelis dalykas, dėl kurio man gėda. Vis tik meilė dėl analinio sekso - visiška nesąmonė. Galiausiai mes išsiskyrėme, bet seksas tikrai nebuvo mūsų skyrybų priežastis. 


Vėliau buvo ir kitų partnerių. Lubrikantas tokiais atvejais visuomet būdavo šalia ir išgelbėdavo, net jei naujas partneris analiniame sekse neturėjo jokios patirties arba tarp kojų slėpė įspūdingus išmatavimus. Ne, analinis seksas nepakeitė vaginalinio. Ir užsiimu aš juo ne taip jau dažnai ir tikrai ne su kiekvienu. Priešingai, nei dauguma mano, ne visi vyrai jo ir nori. Bet tai, kad analinis seksas praplėtė mano seksualinio gyvenimo horizontus - tikra tiesa. 


Ar analinis seksas pavojingas?


Komentuoja gydytojas proktologas Rustamas Abdulaevas


Šis klausimas vis dar kelia diskusijas. Manoma, kad praktikuojantys analinį seksą rečiau patiria sutraukiamojo raumens sutrikimus - tai viena iš hemorojaus priežasčių. Tačiau jeigu proktologiniai sutrikimai jau egzistuoja, analinis seksas gali pabloginti situaciją. Be to, analinio sekso metu tikimybė užsikrėsti lytiškai plintančiomis ligomis gerokai išauga, o tiesiojo žarnyno bakterijos gali iššaukti uždegimines ligas. Todėl labai svarbu naudotis prezervatyvu. 


Komentuoja seksologė Valerija Aginskaja


Analiniam seksui būtinas tinkamas psichologinis pasirengimas. Moteris turi norėti gauti iš to malonumą ir pasitikėti savo partneriu. Neskubėk ir pirmiausia mėgaukis aistringa preliudija arba vaginaliniu seksu, kuris padės atsipalaiduoti. Taip įsiskverbimas bus lengvesnis ir tu galėsi labiau pasimėgauti. 


Komentuoja sekso trenerė Jekaterina Liubimova


Pratinkis palaipsniui - prieš analinį seksą reikėtų atlikti bent 2-3 paruošiamuosius seansus. Įprasto sekso metu paprašyk partnerio įsiskverbti į analinę angą rodomuoju pirštu. Kai nustosi jausti diskomfortą, galima pereiti prie kito etapo. Likus kelioms valandoms iki sekso praplauk žarnyną naudodama klizmą ar analinį dušą (gali rasti sekso prekių parduotuvėse). Naudok prezervatyvą ir daug lubrikanto. Įsiskverbimas neturi būti staigus - pradėkite nuo pirštų, o tuomet, kai jau apsiprasi, pereikite prie penio. Pasirink patogią pozą, kad raumenys nebūtų įsitempę ir galėtum pati kontroliuoti įsiskverbimų gylį bei tempą. 

Parašyk Redakcijai

Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis