Koks buvusių sekso partnerių skaičius vyrams atrodo atstumiantis

Jei dabartinis tavo vaikinas pasidomėtų, kiek sekso partnerių turėjai iki jo - sakytum tiesą, pameluotum ar mandagiai nutylėtum? Pasirodo, yra tam tikra riba, ties kuria vyrai kaip reikiant suglumsta!

Vieno Didžiosios Britanijos universiteto mokslininkai nusprendė atlikti apklausą ir išsiaiškinti, koks gi tas idealus buvusių seksualinių santykių skaičius. Į pagalbą mokslininkai pasitelkė pažinčių svetainės IllicitEncounters.com lankytojus ir uždavė jiems klausimą: kokia seksualinė potencialaus partnerio patirtis jums atrodytų optimali? 


Didžioji dalis apklausos dalyvių pasirinko skaičių nuo 8 iki 12, tad optimaliausias variantas tiek vyrų, tiek ir moterų nuomone yra 10. 


Turėjusius daugiau seksualinių partnerių apklausos dalyviai įvertino kaip neišrankius, tačiau ne paleistuvius. Šis epitetas buvo taikomas tiems ir toms, kurie peržengė 20 partnerių skaičių. Ypatingai šis skaičius paveikė vyrų nuomonę - tik 4% apklausos dalyvių būtų pasiruošę užmegzti rimtus santykius, jeigu išgirstų tiesą apie ganėtinai turtingą potencialios partnerės seksualinę patirtį. 


Turėję mažiau nei 10 seksualinių partnerių, anot tyrimo dalyvių, yra nepakankamai patyrę. Ir nors apibendrinus duomenis paaiškėjo, kad moterys į tai žiūri kur kas paprasčiau, skubėti jas informuoti apie buvusius nuotykius tikrai neverta: tik 35% moterų patvirtino, kad norėtų žinoti tiesą. Visos likusios prisipažino, kad tiksliai įvardintas buvusių lovos draugių skaičius galėtų padaryti neigiamą įtaką jų požiūriui į savo antrąją pusę. 

Parašyk Redakcijai

Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis