Vienas moters bruožas, verčiantis vyrus ją įsimylėti

(1)

Vyrai bijo stiprių moterų ir ieško tų, kuriomis galėtų pasirūpinti ir kurias galėtų globoti. Jie labiau myli blondines. O jei dar ir kūno formos išraiškingos... Teorijų apie tai, kas traukia vyrus, esame girdėjusios ne vieną. Bet negi tikrai tiki, kad su tavimi vyras gyvens vien dėl to, kad turi šviesius plaukus ar didesnes krūtis?

Psichologai ir santykių ekspertai teigia, kad visi mūsų išoriniai bruožai yra tik bonusas, o iš tiesų vyrai įsimyli tavo spinduliuojamą laimės emociją. Taip, taip. Viskas paprasčiau, nei paprasta. Kuo laimingesnė moteris ir kuo daugiau teigiamų emocijų ji skleidžia, tuo labiau traukia vyrus.


Kodėl taip yra? Anot psichologų, stebėdami potencialų savo partnerį pasąmonėje mes jau pirmosiomis minutėmis pradedame modeliuoti galimą bendrą ateitį. Mūsų pasąmonė užprogramuota ieškoti naudos, tad matant laimingą moterį, vyro smegenims siunčiamas teigiamas signalas - šalia šios moters ir tu būsi laimingas. 


Šį klausimą nagrinėję psichologai atkreipė dėmesį, kad pozityvios moterys turi bendrų jas siejančių bruožų ir išskiria penkis svarbiausius:


- Jos nesiskundžia. Net jeigu gyvenime pasitaiko nemalonių etapų, jos nesusikoncentruoja į neigiamus dalykus ir nepamiršta, kad tai tėra trumpalaikis etapas. Savo problemas jos sprendžia, neužkraudamos negatyvios emocijos aplinkiniams žmonėms. 


- Jos šypsosi. Šypsena yra akivaizdžiausias laimės indikatorius ir pagrindinis fizinis bruožas, traukiantis vyrų dėmesį. Ne viename tyrime mokslininkai patvirtino, kad pirmiausia vyro dėmesį patraukia ne kūno linijos, o šypsena ir akys. 


- Jos nesivadovauja išankstinėmis nuostatomis. Pesimistiškai nusiteikę žmonės pasižymi įtarumu, tuo tarpu optimistai į viską žvelgia kur kas paprasčiau. Anot specialistų, laimingi žmonės viską priima kur kas paprasčiau, lengviau bendrauja ir nesilaiko išankstinių nuostatų. 


- Jos skiria daugiau dėmesio kitiems. Psichologai atkreipė dėmesį, kad laimingos moterys daugiau dėmesio skiria ne sau pačioms, o kitiems žmonėms. Jos labiau linkusios kalbėti ne apie save, o domėtis kitais žmonėmis. 


- Jos pastebi teigiamas puses. Kiekvienoje situacijoje galima įžvelgti bent kažkokią naudą. Būtent gebėjimas įžvelgti teigiamus dalykus yra vienas ryškiausių laimingų moterų bruožų. 

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis