Ideali antroji pusė, priklausomai nuo Zodiako ženklo

Zodiako ženklai santykiuose elgiasi labai skirtingai - kaprizingieji Vandeniai dėmesį atkreips tik į išskirtines asmenybes, o Žuvų ženklo atstovai labiau pasikliaus jausmais. Paskaityk, kokia turėtų būti tavo ideali antroji pusė.

Avinas


Avinui antroji pusė - tai viso gyvenimo palydovas. Šio Zodiako ženklo atstovai dažnai turi labai ambicingų planų ir svajonių, todėl jiems nereikia santykių, kurie trukdytų judėti į priekį ir siekti užsibrėžtų tikslų. Avinai ieško į save panašių asmenybių - motyvuotų ir norinčių nuolatos tobulėti. 


Jautis


Jaučiai nemėgsta, kuomet jiems prieštarauja ir priešinasi. Jie puikiai žino, kaip ir kokia tvarka viskas turi vykti, o įvairiausi bandymai šokti aukščiau bambos - tai ne jų stilius. Jaučiams idealiai tiks tie, kurie nerodo perdėtų ambicijų ir noro vadovauti. Šeimoje vedliu gali būti tik vienas, o Jautis su šia užduotimi kuo puikiausiai susitvarko. 


Dvyniai


Šio Zodiako ženklo atstovai niekuomet neturėjo aiškių kriterijų, kokia antroji pusė turėtų būti šalia jų. Jie gana lengvai prisiderinantys ir nelinkę kelti problemų lygioje vietoje. Tad rinkdamiesi gyvenimo partnerį, Dvyniai greičiausiai pirmenybę teiks tiems, kurie linkę kelti mažiausiai galvos skausmo. Dvyniams svarbiausia, kad jie galėtų būti patys savimi ir mėgautis gyvenimo teikiamais džiaugsmais. 


Vėžiai


Vėžiai gali būti labai kantrūs santykių srityje ir prisiderinti prie pačių įvairiausių charakterio ypatybių, tačiau vienas dalykas nekintantis: Vėžiams reikia jaustis mylimais ir reikalingais. O visa kita - tik smulkmenos, kurias tikrai galima įveikti. 


Liūtas


Liūtas apskritai atsisakys pripažinti, kad kažkur šiame pasaulyje yra žmogus, su kuriuo jam lemta būti. Idealus partneris šiam Zodiako ženklui neegzistuoja, nes idealumą jis mato tik pačiame savyje. Tad iš principo santykius kurs su tuo, kuris vertins neeilinius jo gabumus ir nepaliaus juo žavėtis. 


Mergelė


Kaprizingoji Mergelė santykius kuria sunkiai, bet kai jau susipančioja, tai ilgam. Blaškytis Mergelės nemėgsta, todėl kenčia iki paskutiniųjų. Kentėti priversti ir šalia jų esantys žmonės - tie, kas draugavo su Mergele, turėtų žinoti, kad jos charakteris labai įdomus, bet tikrai ne pats lengviausias. Savo gyvenimo partneriui Mergelė turės du svarbiausius reikalavimus: pirma - kad jis būtų ambicingas ir nuolat judantis į priekį, antra - kad jis būtų ištikimas iki kaulų smegenų. 


Svarstyklės


Svarstyklėms patinka būti dėmesio centre. Jie mėgaujasi bendravimu ir naujomis pažintimis, įdomiais pašnekovais ir nekasdienėmis pramogomis. Kaip jau supratai, nuobodulys - ne jiems. Tad ir gyvenimo partnerį jie renkasi įdomų, nestandartinį, kartais net ir keistoką. Viskas, kas yra už standarto ribų, Svarstykles traukia. 


Skorpionas


Tai ganėtinai drąsi ir ryški asmenybė, nelinkusi paklūsti visuomenės nustatytoms normoms ir taisyklėms. Skorpionai nebijo pastovėti už save ir, tiesą sakant, kartais patys sukuria naujas problemas. Ideali antroji pusė Skorpionui - toks pats ambicingas ir savimi pasitikintis žmogus, kuris palaikys Skorpioną net ir pačiose kebliausiose situacijose. Bėda tik ta, kad dvi stiprios asmenybės vienoje vietoje sunkiai sugyvena. 


Šaulys


Šauliams reikia žmogaus, šalia kurio galima būtų bent šiek tiek atsipalaiduoti. Šio Zodiako ženklo atstovai linkę kaupti problemas ir tempti jas ant savų pečių, tačiau vieną dieną svoris pasidaro per sunkus, o nusimesti jo nėra kur. Antroji pusė turėtų būti tas žmogus, kuris padėtų Šauliui atrasti balansą tarp nesibaigiančių rūpesčių ir laiko, skiriamo sau. 


Ožiaragis


Ožiaragiai - labai stiprios ir principingos asmenybės. Jie visuomet lieka ištikimi savo moraliniams principams ir įsitikinimams. Į gyvenimo partnerius jie rinksis žmogų su tokiomis pačiomis aiškiomis vertybėmis ir požiūriu į gyvenimą. Kartu tai tiesiog neįveikiamas tandemas, galintis nuversti kalnus. 


Vandenis


Antroji Vandenio pusė visų pirma turėtų atitikti jį intelektualine prasme. Šio Zodiako ženklo atstovai išskirtinai protingi ir gabūs. O savo asmeninio gyvenimo vėjais švaistyti nenusiteikę. Santykius jie sukuria sunkiai, nes yra pakankamai išrankūs ir nelinkę pasiduoti emocijoms. Tad jeigu keliai suvedė su Vandeniu, gali būti tikra - esi kur kas įdomesnė, nei dauguma. 


Žuvys


Žuvys santykiuose dažniausiai vadovaujasi ne protu, o jausmais. Jiems svarbu, kad partneris nevaržytų jų laisvės, bet visuomet būtų šalia, palaikytų ir padrąsintų naujiems gyvenimo žygiams. Žuvų ženklo atstovai turi labai daug potencialo, tačiau pernelyg save nuvertina. Todėl jiems reikia žmogaus, kuris galėtų juos pastūmėti eiti į priekį. 

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis