Pasirinkau išeiti, bet taip ir nesugebėjau tavęs pamiršti

Aš tai pabaigiau. Ilgai ir ganėtinai skausmingai. Nenorėjau... Bet reikėjo tai padaryti. Paskutinius mėnesius abu jautėme, kad pabaiga visai netoli, bet vis dar stengėmės, atidėliodami tai, kas neišvengiama. 

„Mes neatsisveikiname, juk dar pasimatysime...“ - pasakiau išeidama. Galbūt vieną dieną iš naujo atrasime vienas kitą, kuomet abu būsime tam pasiruošę. Maniau, kad sakydama tai tau meluoju. Juk taip išeiti lengviau. Aš žinau, kad priėmiau teisingą sprendimą. Žinau, kad kol kas mums dar tikrai ne pakeliui, kad ir kaip sunku būtų tai priimti. 


Be tavęs man geriau. Tau taip pat. Mes stabdėme vienas kitą, neleidome vienas kitam augti ir tobulėti. Bet aš vis tiek apie tave svajoju kiekvieną naktį. 


Kartais prisimenu tave paprasčiausiuose dalykuose - apsipirkinėdama parduotuvėje ar net rakindama namų duris. Tu visuomet sugrįždavai pirmas, o dabar namai tušti. Ir aš prie to vis dar nepripratau. Praėjo 3 metai, o tu vis dar esi mano gyvenimo dalis. Jau praėjusi, bet niekada nepamiršta. Kartais mano prisiminimai kupini meilės ir aš gailiuosi tave palikusi. Kartais prisimenu tai, ką pamiršti stengiausi taip stipriai - tavo ir jos vaizdas taip ir neišsitrynė iš mano atminties. Aš irgi nebuvau šventoji. Tu tai žinojai, bet man atleidai. Aš to padaryti nesugebėjau. 


Kartais parašau tau žinutę. Esu parašiusi jų daugybę, bet niekada taip ir neišsiunčiau. Gal ir gerai? Aš nežinau, ar tu man atsakytum. Ir nežinau, ar norėčiau sulaukti atsakymo. Žinai, ko aš bijau labiausiai? Kad vieną dieną mes vėl būsime kartu. Ir viskas vėl pasikartos. Bet aš vis tiek nenustoju svajojusi...

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis