Karminiai santykiai, kuriuos likimas atsiunčia į mūsų gyvenimą

(1)

Kiekvienas iš mūsų gyvenime tikisi tos vienintelės, beprotiškos ir niekuomet nesibaigsiančios meilės. Karminiai santykiai, sielos draugai ar tobula antroji pusė - kaip suprasti, kad tai ir yra būtent tai, ko taip ilgai ieškojai?

Keista, tačiau mums duotą džiaugsmą patirti vieną iš šių santykių tipų dažniausiai suvokiame tik tuomet, kai jie pasibaigia ir visos mums duotos pamokos jau būna išmoktos. 


Karminiai santykiai


Vieni pirmųjų santykių, kuriuos gyvenime patiriame, įprastai būna karminiai. Tai pamokos, kurių negalėjome išmokti ankstesniuose savo gyvenimuose. Karminė tavo antroji pusė ateina ne tam, kad suteiktų tau laimės, tikslas visai kitoks - pakreipti tavo gyvenimą kita linkme. Karminiai santykiai paradoksalūs: kad ir kiek šansų jiems suteiktume, atrodo, jiems tiesiog nelemta būti sėkmingais. Viskas gerai. Tai ir nėra tas žmogus, su kuriuo tu turi praleisti visą gyvenimą, nepaisant to, kad jis tau labai brangus. Blogiausias sprendimas, kurį gali padaryti tokioje situacijoje - jo nepaleisti. 


Kartais karminiai santykiai būna labai toksiški, skausmingi. Jie yra mūsų pamokos, kurios atsiunčiamos tam, kad kažką išmoktume ir keliautume toliau. Dažnu atveju tie, kurie susituokia ir išsiskiria jauni, pasirenka santuoką su savo karminiu partneriu vietoje to, kad leistų jam išeiti. Tai standartinės ir daugumai pažįstamos situacijos, kuomet būti kartu sudėtinga, tačiau ir prarasti nesinori. Esminė karminių santykių pamoka - mokėti laiku išeiti, paleisti, nesilaikyti įsikibus to, kas neišvengiamai turi baigtis. 


Sielos draugai


Antroji santykių stadija - sielos draugai. Sielos draugystė dažnai būna kur kas lengvesnė, nei karminiai santykiai - ji paprasta, švelni, neįpareigojanti. Tai santykiai, kuriuose mes atsipalaiduojame ir pajuntame tą malonų paprastumo skonį. 


Karminiai santykiai dažniausiai mums moko kitaip žvelgti į pasaulį ir kitus žmones, o sielos draugystė nukreipta į tave - tavo baimes, meilę, jausmus ir išgyvenimus. Su sielos draugais mus sieja nepaaiškinamas ryšys, tarsi su šiais žmonėmis buvome pažįstami dar iki tos dienos, kai iš tiesų juos sutikome. Sielos draugystės misija - mokyti mus tobulėti, tapti geresnėmis savo pačių versijomis. Šalia šių žmonių mes augame kaip asmenybės. 


Dažniausiai sielos draugystė nutrūksta natūraliai, be didelių pykčių ir skaudžių išgyvenimų. Mes tiesiog praaugame vienas kitą ir pasirenkame žengti skirtingais keliais, suprasdami, kad šie santykiai jau davė mums viską, ką galėjo duoti. Ateina supratimas, kad tame gyvenimo etape buvo gera kartu, tačiau metas judėti toliau. 


Antroji pusė


Karminiai santykiai mums davė svarbiausias gyvenimo pamokas, sielos draugystė padėjo augti tavo asmenybei, o antroji pusė į tavo gyvenimą įžengia kaip prieš tai buvusių santykių mišinys. Antroji pusė - tai ne tik tai, kas mus sieja emocine prasme, tai žmogus, su kuriuo mes dalinamės ta pačia siela. 


Priešingai, nei dažnai manoma, antroji pusė dažnai absoliučiai neprimena mūsų pačių. Tai nėra veidrodinis tavo atspindys. Įsivaizduok, kad viena siela buvo padalinta į dvi dalis ir išsiųsta į skirtingus kūnus. Vienas gavo vienokias savybes, kitas - kitokias. Tačiau sujungus jas kartu gaunasi harmoningas, vienas kitą papildantis paveikslas. 


Sutikus savo antrąją pusę dažnai būna sunku paaiškinti, kas bendro iš tiesų jus sieja, tačiau judu tiesiog privalote būti kartu. Ne kiekvienam iš mūsų lemta sutikti tikrąją antrąją pusę, bet jeigu gyvenimas tau ją atsiunčia, tai gali būti būtent ta vienintelė, tikroji ir žodžiais nenusakoma meilė, dovanojanti tau iššūkius ir išgyvenimus, naujus atradimus ir paprasčiausią ramybę. Ji nenuspėjama, bet visuomet laikanti judu šalia vienas kito.  

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis