Kai žinai, kad tavo draugės vyras neištikimas... Trys istorijos - trys skirtingi scenarijai

Pamačiusi savo draugės vyrą su kita, greičiausiai iškart trauktum telefoną iš savo kišenės, norėdama jai tuojau pat pranešti ką mačiusi. Tik papasakoti tokį dalyką ne visuomet paprasta. O ir kuo visa tai pasibaigs - neaišku. 

O kas, jei tas slidus žaltys taip apsuks jai galvą, kad kalta liksi tu? O jei draugė net ir žinodama apie neištikimybę vis tiek nuspręs jo nepalikti? Variantai gali būti patys įvairiausi ir vieno atsakymo į klausimą „Sakyti ar patylėti?“ nėra. Galbūt teisingiausia šiuo atveju būtų pirmiausia pagalvoti, ar pati norėtum sužinoti tiesą, jei būtum savo draugės vietoje. 


Dalinamės keliomis istorijomis, kurios įrodo - niekada nežinai, kaip viskas pasisuks. 


1. Kokie santykiai tarp jūsų buvo iki to įvykio?


Vyras: mes susipažinome pirmame kurse ir, galima sakyti, buvome geriausi draugai. Baigę universitetą kurį laiką net kartu gyvenome. Iš principo iki tos dienos, kai jis išsikraustė pas tą merginą. 


Moteris 1: mes pažįstamos nuo vaikystės, mūsų šeimos draugavo. Paauglystėje mano tėvai nusprendė persikraustyti į kitą miestą, bet mūsų draugystė nenutrūko. 


Moteris 2: esame neišskiriamos nuo 5 klasės. Galbūt dėl to, kad mudvi labai panašios ir abi neturime nei brolių, nei seserų. Viena kitai esame tarsi sesės. 


2. Kaip tuo metu vertinai jų santykius?


Vyras: jie tiko vienas kitam. Atrodė, kad abu yra tikrai laimingi. 


Moteris 1: jos vaikino aš praktiškai nepažinojau, tik tiek, kiek ji pati papasakodavo. Gyvai jo net nesu mačiusi, tik nuotraukose. Iki tos dienos jie draugavo metus laiko. 


Moteris 2: jos vaikinas man niekada nepatiko, bet tai buvo ne mano reikalas, todėl niekada nieko nesakiau ir ją palaikiau. 


3. Kaip supratai, kad tavo draugės (-o) antroji pusė neištikima? 


Vyras: visiškas atsitiktinumas. Su bendradarbiais sėdėjome bare ir vienas vaikinas norėjo važiuoti pas savo naują merginą. Visi pradėjome jį atkalbinėti ir gėdinti, kad palieka kompaniją dėl kažkokios moters. Jis išsitraukė telefoną ir parodęs jos nuotrauką pasakė, kad tokios progos praleisti tikrai negali. Nuotraukoje buvo mano draugo mergina. Bendradarbiui pasakiau, kad ją pažįstu ir ji gyvena su kitu, bet jis vis tiek išvažiavo. 


Moteris 1: tiesiog buvau mieste ir bare pamačiau jį besibučiuojantį su kita. Mano draugė tuo metu buvo namuose, nes sirgo. Gal jis tikėjosi, kad būdamas kitame mieste su svetima mergina nebus pagautas? 


Moteris 2: įvairius signalus galima buvo pastebėti jau ir anksčiau. Kai kas nors skambindavo, jis visuomet išeidavo į kitą kambarį. Kai mano draugės nebūdavo šalia, flirtuodavo su kitomis. Keletą kartų per vakarėlius esu netyčia užtikusį jį atokiai su kitomis merginomis. Darant ką nors blogo nepagavau, bet žinai tą jausmą, kai tau įėjus visi nutyla, tarsi būtum pasirodęs labai ne laiku. Vieną kartą mergina iš kompanijos man prisipažino, kad su juo permiegojo prieš keletą mėnesių. 


4. Po kiek laiko pasakei apie tai, ką žinai?


Vyras: Sužinojau penktadienį, o jau sekmadienį pasikalbėjau su draugu. 


Moteris 1: palaukiau, kol draugė pasveiks ir tuomet pasakiau telefonu. 


Moteris 2: kitą dieną atėjau pas ją į namus ir viską papasakojau. 


5. Kodėl nusprendei pasakyti? 


Vyras: tai mano draugas ir aš nenorėjau, kad jis būtų kvailio vietoje. 


Moteris 1: žinojau, kad mano draugė jį aklai įsimylėjusi ir bijojau, kad jam tikrai atleis. Ilgai svarsčiau visus „už“ ir „prieš“. O paskui tiesiog nusprendžiau, kad ji turi tai žinoti. 


Moteris 2: nebuvo jokių dvejonių. Tai juk mano sesuo. 


6. Kokia buvo reakcija? 


Vyras: iš pradžių jis pagalvojo, kad aš juokauju. Tuomet supyko ant manęs. Pasikalbėjęs su savo mergina parašė man žinutę, kad visa šita istorija yra nesąmonė - mergina jį įtikino, kad visa tai nesusipratimas. Bet būtent tą vakarą, kai viskas įvyko, jos nebuvo namuose, tad abejonė liko. Galiausiai kartu su manimi bare buvęs kolega patvirtino, kad nuotraukoje matė tikrai tą pačią merginą. 


Moteris 1: draugė reagavo ramiai, be jokių emocijų, bet žinau, kad jai buvo labai skaudu. Po to kurį laiką ji su manimi bendravo labai šaltai, tarsi vengdama. 


Moteris 2: jinai verkė! Man regis, ji ir pati visą laiką tai jautė, tik nenorėjo žiūrėti tiesai į akis. 


7. O kaip reagavo tie, kurie buvo neištikimi?


Vyras: su draugu apie tai daugiau niekada nekalbėjome. Žinau tik tiek, kad ji išsikraustė pas kažkokį vaikiną, vadinasi atsarginių variantų turėjo. 


Moteris 1: dar kurį laiką jie ir toliau susitikinėjo. Matyt dėl to mūsų santykiai ir atšalo - draugė bijojo man tai pasakyti. Vis tik ilgai tai netruko ir jie išsiskyrė


Moteris 2: abi kartu sukrovėme jo daiktus. O jis taip ir neprisipažino. Tvirtino, kad aš juos išskyriau iš pavydo. 


8. Ar jūsų draugystė nenutrūko?


Vyras: niekas nepasikeitė. 


Moteris 1: kartais mes pabendraujame, bet santykiai jau nebe tokie artimi. 


Moteris 2: mes ir toliau labai artimos. O jos naujas vaikinas man labai patinka! 

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis