Santykių suderinamumas: 6 svarbūs klausimai, kuriuos turi užduoti savo gyvenimo draugui

Pirmais draugystės mėnesiais lengva kalbėti apie viską, nepaliečiant tikrai svarbių gyvenimiškų klausimų. Vis tik jei nori žinoti, ar su šiuo žmogumi tau pakeliui, rimtų temų vengti nereikėtų. Santykių ekspertai parengė tau 6 klausimus, kurie padės suprasti, ar stiprus judviejų suderinamumas

1. Kas tau svarbiau už viską?


Tai gali būti ne vienas, o penki svarbiausi gyvenimo dalykai. Karjera, pinigai, kelionės, šeima, darbas - tai tik keli galimi variantai, parodantys jo prioritetus. Palygink jo atsakymus su savomis vertybėmis ir suprasi, kaip panašiai ar skirtingai žvelgiate į gyvenimą. Galima kiek tik nori pyktis dėl ne vietoje paliktų kojinių, bet tokiais klausimais kaip vaikų auginimas ar bendrų namų pirkimas nuomonės turėtų sutapti. 


2. Kam reikėtų leisti pinigus?


Šis klausimas - tarsi prieš tai buvusio tąsa. Visai nereikia žiūrėti į paskutinių kelerių metų išlaidas, kalbame apie labiau bendrinį suvokimą. Juk yra skirtumas tarp prabangios mašinos ir labdaringos veiklos, arba kelionių ir buto pirkimo. Finansai - svarbi tiek tavo, tiek jo gyvenimo dalis, tad šiuo klausimu požiūriai taip pat turėtų sutapti bent didžiąja dalimi. 


3. Kokį savo gyvenimą matai po dešimties metų?


Suktas klausimas, bet būtent šis klausimas atskleidžia kur kas daugiau nei visi kiti. Jeigu jis nemato šeimos kartu su tavimi, bendrų jūsų namų ar kitų dalykų, apie kuriuos svajoji tu, galbūt jums tiesiog nepakeliui?


4. Kiek tau svarbi šeima?


Kalbame apie jo tėvus, brolius ir seseris. Kiekvieno gyvenimo istorija skirtinga - galbūt jų šeimoje santykiai nesusiklostė ir atsakymas tavęs nenudžiugins, tačiau tau reikia tai žinoti. Jo praeities šešėliai nebūtinai turi atsiliepti jūsų santykiams, vis dėlto iš šeimos atsinešame tam tikras vertybes ir požiūrį į gyvenimą, tad žinodama jo istoriją, labiau suprasi tam tikrus jo elgesio aspektus. 


5. Kaip tu nusiramini po pykčių?


Šis klausimas padės tau suprasti, kaip jis elgiasi įkaitus atmosferai. Greičiausiai tu jau esi mačiusi tai ir savo akimis, tačiau įdomu paklausyti kaip savo elgesį vertina jis pats. Pažiūrėk, ar realybė su jo įsivaizdavimu sutampa. Jei ne - tai jau pavojaus ženklas, kad tai sunkiai save valdantis ir už savo veiksmus nelinkęs atsakyti žmogus. 


6. Kas tau labiausiai patinka manyje?


Sulygink jo atsakymą su tuo, ką pati apie save manai. Greičiausiai sužinosi labai daug naujo! Atkreipk dėmesį, kokius dalykus jis labiausiai pabrėžia - tai tik paviršinis grožis, ar kažkas giliau? 


Papildomas klausimas: Kaip gyventum, jei žinotum, kad tau teliko vieni metai?


Klausimas nemalonus, bet daug pasakantis apie dabartinį žmogaus gyvenimą ir jo laimės būseną. Kardinaliai viską keistų? Vadinasi, kažkas dabartiniame etape jo stipriai netenkina. Atkreipk dėmesį, ar pasakodamas apie tuos likusius metus į savo planus jis įterpia ir tave - tai rodo, ar labai svarbią vietą jo gyvenime tu užimi. 

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis