„Visą vakarą vadinau ją kitos vardu“ - 6 vyrų istorijos apie pirmo pasimatymo košmarus

Pirmasis pasimatymas visuomet jaudinantis. Tik tas nelemtas jaudulys gali kaip reikiant pakišti koją. Šį kartą kelios istorijos iš vyrų lūpų - kai viskas baigėsi visai ne taip, kaip buvo planuota!

Išrinkau jaukų restoranėlį, kuriame galėtume ramiai pasėdėti ir pabendrauti. Viskas buvo puiku, bet kai padavėjas atnešė sąskaitą, supratau, kad mano kortelės galiojimas pasibaigęs. Pabandžiau sumokėti atsargine kortele, kuria nesinaudojau jau ilgą laiką, bet pamiršau kodą. Todėl po kelių mėginimų bankas ją užblokavo. Tokios sumos grynųjų neturėjau, mergina taip pat. Teko palikti ją restorane ir lėkti pas draugą pasiskolinti pinigų. Jaučiausi kaip visiškas mulkis. 


Tuomet mokiausi pirmame kurse ir labai norėjau padaryti įspūdį simpatiškai trečiakursei. Atsivedžiau ją į prabangų restoraną ir užsisakiau įmantriausiai skambantį patiekalą. Tikėjausi, kad taip nepasirodysiu prasčioku. Pasirodo, tai buvo jūros gėrybės, kurioms aš alergiškas. Nesuvalgiau nė vieno kąsnelio, bet buvo labai gėda prisipažinti, kodėl tai užsisakiau.


Sunkiai įsimenu vardus. Tą kartą turėjau paskyręs du pasimatymus tą pačią savaitę. Kuomet susitikau su antrąja mergina, šiek tiek išgėręs ir atsipalaidavęs pradėjau vadinti ją kitos vardu. Mergina elgėsi lyg niekur nieko, todėl pats nesusipratau. Tik kai pakviečiau ją į antrą pasimatymą, gavau SMS: „Tu ką, rimtai?“ Kai sužinojau, kas nutiko, galvojau skradžiai į žemę prasmegsiu.


Taip nervinausi, kad sugebėjau du kartus apsipilti marškinius per vieną vakarą. Galvojau, kad tai ją prajuokino, bet iš tiesų ne - pasirodžiau kaip nevykėlis ir ji daugiau nebeatsiliepė į mano skambučius. 


Mudu susipažinome kavinėje ir prasėdėjome ten iki pat vėlumos. Gurkšnojome vyną ir kalbėjomės apie viską. Namo eiti nesinorėjo, tad pakviečiau merginą pas save į namus. Vos peržengus namų slenkstį pajutau, kaip pilvas pradėjo gurgti ir nuskuodžiau į tualetą. Neperdedu - pratupėjau ten kokį pusvalandį. Išlindau tik trumpam, kad mandagiai išprašyčiau savo viešnią namo. Taip skubėjau, kad net nepaprašiau jos telefono numerio. Prisiminiau tai tik jai išėjus. Taip daugiau ir nesusitikome. 


Ilgą laiką bendravome internetu, tad kai reikėjo susitikti realybėje, iš to jaudulio visą dieną negalėjau nė kąsnio praryti. Kol jos laukiau kavinėje, išgėriau porą vyno taurių, tuomet dar porą kartu su mergina. Taip apgirtau, kad merginai beliko įsodinti mane į taksi. Ryte buvo siaubingai gėda. 

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis