3 sekso pozos, padovanosiančios JAM ypatingus pojūčius

Ne paslaptis, kad dauguma vyrų prioritetą teikia geidulingai jojikės pozai arba seksui šuniuku. Tad šį kartą - apie ne visai klasikinę jojikę, padovanosiančią jam išskirtinius pojūčius. 

Saldusis lotosas


Sekso poza „Saldusis lotosas“
Sekso poza „Saldusis lotosas“
Shutterstock nuotr.


Tegul tavo vaikinas atsisėda ištiesęs arba sukryžiavęs kojas, rankomis remdamasis atgalios. Kojomis apsivyk vaikino liemenį arba laikyk jas ištiesusi - kaip tau patogiau. Rankomis taip pat remkis atgalios, kad galėtum išlaikyti pusiausvyrą ir lengviau judinti savo klubus. Šioje pozoje ypatingai malonius pojūčius suteikia sukamieji judesiai - suk ratus savo klubais, derindama švelnesnius ir gilesnius įsiskverbimus. 


Atbulinė jojikė


Sekso poza „Atbulinė jojikė“
Sekso poza „Atbulinė jojikė“
Shutterstock nuotr.


Poza, labai panaši į klasikinės jojikės variantą, tačiau šiuo atveju savo kojas laikyk pakišusi po vaikino šlaunimis - jausiesi kur kas stabiliau ir galėsi drąsiau judėti. Kad suteiktum jam daugiau pojūčių, keisk savo poziciją - pabandyk judėti pilnai išsitiesusi, o vėliau rankomis atsiremk į priekį, kad tavo kūnas pasvirtų ir pakistų įsiskverbimo kampas. 


Atvira pagundaSekso poza „Atvira pagunda“
Sekso poza „Atvira pagunda“
Shutterstock nuotr.


Tavo vaikinas turėtų atsigulti ant lovos arba atsisėsti ant pakankamai plačios sofos. Atsisuk į jį nugara, ir pritūpk jam tarp kojų. Atsargiai atsilošk atgalios, remdamasi rankomis į tvirtą pagrindą arba į mylimojo rankas. Ši poza reikalauja fizinės ištvermės, tad kartais iniciatyvą perleisk į vyro rankas ir leisk sau atsikvėpti. 

Parašyk Redakcijai

Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis