„Leidome vienas kitam seksą su kitais“: 9 istorijos apie atvirus santykius

Kaip reaguotum jei vieną dieną tavo mylimasis pasiūlytų pabandyti „atvirus“ santykius? Esate kartu, tačiau tuo pačiu suteikiate vienas kitam visišką seksualinę laisvę.

Iš vienos pusės – tai geriau, nei būti nuolatos apgaudinėjama. Iš kitos – menkas malonumas žinoti, kad tavo vyras lova dalinasi su kita ar kitomis. O jeigu ši mintis ir tau pačiai priimtina – kodėl gi nepabandžius? Štai kelios istorijos, kuriomis dalinasi mūsų kolegų Cosmo.ru skaitytojos iš savo asmeninės patirties.

Tai buvo mano vyro idėja. Jis turėjo išvykti keliems mėnesiams ir atvirai pasakė neprieštaraujantis mano santykiams su kitais vyrais, kol jo nebus. Man jau seniai patiko ši mintis, todėl sutikau ir leidau jam tą patį.

Tarp mudviejų visuomet buvo stiprus pasitikėjimas. Prieš dvejus metus atėjau pas jį ir pasakiau, kad labai myliu, tačiau monogamijos idėja iki gyvenimo pabaigos mane liūdina. Pusmetį tiesiog aptarinėjome šį klausimą, svarstydami visus už ir prieš, o galiausiai nusprendėme pabandyti ir suteikti vienas kitam laisvę. Jis turi dvi merginas, kurias aš dievinu, aš turiu vaikiną. Mes – viena didelė ir laiminga „polišeima.

Aš aseksualė, o mano vyras turėjo mažai seksualinės patirties. Norėjau, kad jis mėgautųsi seksualiniu gyvenimu ir savęs nevaržytų. Pirmojo pokolbio apie tai metu jis pasakė, kad jam tai neįdomu, tačiau vėliau nusprendė išbandyti, kuo aš labiau džiaugiuosi.

Jau pačioje santykių pradžioje turėjome tokį patį požiūrį. Mums abiems patinka seksas, tad atviri santykiai buvo tarsi natūralus sprendimas. Kartais aptariame ribas, kurių nereikėtų peržengti. Seksualiai esame atviri kitiems, tačiau emociškai – tik vienas kitam.

Kai susipažinome, jis buvo atviruose santykiuose. Tad mes aptarėme šią situaciją ir nusprendėme taip pat savęs neriboti.

Tai buvo pats svarbiausias pokalbis mūsų santuokoje. Buvau už jį šiek tiek jaunesnė, tačiau turėjau daugiau patirties. Maniau, kad seksas su skirtingais partneriais padeda man geriau pažinti save. Norėjau, kad ir jis turėtų tokią pačią galimybę. Mums abiems apie 30 metų ir jau turime nemažai gyvenimiškos patirties. Tegul jos būna dar daugiau!

Mes abu esame buvę poligamiškuose santykiuose, tačiau pirmaisiais metais buvome monogamiška pora. Vėliau pradėjome aptarinėti sekso trise ir sekso su kitais partneriais idėją. Galiausiai visa tai pavertėme realybe.

Paklausiau, ką jis mano apie atvirus santykius. Nuo to prasidėjo ilgas pokalbis, kuris baigėsi kardinaliu santykių ribų pakeitimu.

Norint pradėti tokį pokalbį, būtinas visiškas abipusis pasitikėjimas tarp partnerių. Kuomet tai pajautėme, pradėjome kalbėtis apie naujas galimybes. Idėja jam nepatiko, tačiau supratome, kad to reikia mums abiems. Taigi taip viskas ir prasidėjo!

Parašyk Redakcijai

Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis