Blogiau nebūna: 7 skyrybų istorijos, kurių niekam nelinkėtume

„Būna ir blogiau!“ - primink sau šiuos žodžius, jei kada galvosi, kad tavo skyrybos - totalus košmaras. Panaršėme Reddit`e ir atkapstėme tau keletą įdomesnių istorijų.

„Mano mergina studijavo užsienyje. Kelis mėnesius taupiau pinigus, kad galėčiau ją aplankyti ir nustebinti, o atvykęs gavau kaip šlapiu skuduru per veidą - ji sutiko kitą. Lėktuvo bilietus pirkau pigiausius, tad savaime suprantama pasikeisti skrydžio datos negalėjau. Taigi 5 dienas sudaužyta širdimi turėjau sėdėti nepažįstamame mieste visiškai vienas, net nežinodamas vietinės kalbos. Tai buvo pati blogiausia savaitė per visą mano gyvenimą“ - Finniemc.


„Praėjus savaitei po mūsų 14 metų trukusios santuokos metinių, vyras grįžo namo iš savo brolio ir pranešė, kad palieka mane dėl brolio merginos. Pažinojau ją, buvome draugės, kartu netgi atostogaudavome! Bonusas: ji buvo 10 metų jaunesnė nei aš. Kadangi tuo metu mano vyras nedirbo, dar mėnesį laiko turėjome gyventi kartu mūsų bendruose namuose. Jis susirašinėdavo su savo drauguže facebooke, burkuodavo telefonu girdint man ir mūsų dukrai. Tai buvo tikrai košmariškas mėnuo“ - LimeGreenDiva.


„Tuomet dar neturėjau mobilaus telefono, tad mano mergina paskambino į namus ir telefonu pranešė, kad mane palieka. Problema ta, kad atsiliepiau ne aš, o tėtis...“ - bpelts.


„Po 7 metus trukusios draugystės vaikinas paliko mane tiesiog pasikeisdamas statusą facebooke į „vienišas“. Tai buvo tikras pažeminimas, nes pasirodo, buvau paskutinė sužinojusi apie savo skyrybas“ - the_pb_and_jellyfish.


„Po 3 metų draugystės mano mergina pasakė, kad vienintelė priežastis, kodėl ji buvo su manimi - mano brolis. Jinai jį įsimylėjo ir ateidavo pas mane tam, kad galėtų pamatyti jį. Gerai bent tiek, kad mano brolis apie tai nieko nežinojo“ - olinselot.


„Jis tiesiog išėjo nieko nesakęs, nieko nepaaiškinęs ir neperspėjęs. Vieną dieną planuoju ateitį su vyru, kitą dieną jis tiesiog dingsta ir nutraukia bet kokius ryšius su manimi. Taip ir nežinau, kas nutiko. Ar gali būti kas nors blogiau, nei tai?“ - Catona.


„Tuomet man buvo 21 metai. Grįžau namo ir radau juos tuščius. Ji paliko tik pieno dėžutę, mažutį televizorių, šiukšlių dėžę ir spyruoklinį čiužinį. Nesupratau, kad ji mane paliko, todėl paskambinau pagalbos numeriu ir pranešiau, kad mus apiplėšė ir išnešė iš namų viską, tame tarpe pagrobė ir merginą. Buvau gana isteriškas, bet pagalbos darbuotojas mane nuramino ir pasakė, kad greičiausiai tiesiog buvau paliktas...“ - anonimas.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis