Būtent ši spalva labiausiai kaitina vyrų fantaziją

Išduosime tau paslaptį: viena mūsų kolegė, eidama į susirinkimus ar susitikimus, visuomet vilkėdavo raudonus drabužius ar bent ryškiai raudonai nusilakuodavo nagus - tam, kad gestikuliuojant rankomis visi susirinkusieji į ją labiau atkreiptų dėmesį. Ir, patikėk mumis, tai veikia 100%!

Būtent raudona spalva labiausiai patraukia mūsų dėmesį ir... stimuliuoja vyrų fantaziją seksualine prasme. Ročesterio universiteto psichologai tikina, ši spalva suaktyvina smegenų sritį, atsakingą už dėmesio sutelkimą, tad pastebėję raudoną objektą nevalingai nukreipiame mintis būtent į jį. Raudoni lūpų dažai, raudoni nagai - net ir tokios smulkmenos gali tapti galingu tavo moteriško žavesio ginklu vyrų pasaulyje.

Norėdami įrodyti savo teoriją, mokslininkai atliko įdomų eksperimentą. Tyrimo dalyvių jie prašė įsivaizduoti, kad šie eina į pasimatymą su mergina turėdami piniginėje 100 dolerių. Klausimas paprastas - kiek pinigų dalyviai išleis skirtingoms merginoms pasimatymo metu?

Vyrams buvo pateikiamos merginų nuotraukos, kuriose dominavo skirtingos spalvos. Tikriausiai nereikia nė sakyti, kuri spalva labiausiai „aktyvuodavo“ vyrų dosnumą. Moterys, kurios vilkėdavo raudonus drabužius arba būdavo nufotografuotos raudoname fone, vyrų dėmesio susilaukė daugiausiai. Tuo pačiu tyrėjai prašė vyrų pasakyti savo nuomonę apie merginas bei papasakoti, kokius jausmus bei intencijas jos jiems sukelia. Pikantiškiausias fantazijas vyrams sukeldavo būtent tos moterys, kurios vilkėdavo raudonai.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis