Meilės testas atskleis, kokia tu esi santykiuose

Kas tau yra meilė - geismas, prisirišimas, o gal tik žaidimas? Atsakyti į šį klausimą ne visuomet paprasta, mat mūsų suvokimas apie meilę ir santykius keičiasi priklausomai nuo amžiaus, įgytos patirties ir šalia esančio žmogaus, nori nenori formuojančio mūsų sampratą.

Vis dėlto psichologai teigia, kad kiekviename iš mūsų susiformavęs tam tikras meilės suvokimas laikui bėgant gali lengvai transformuotis, tačiau vis tiek išlaiko savo pagrindus. Būtent dėl šios priežasties neretai gyvenime instinktyviai renkamės to paties tipažo partnerius, net jei prieš tai buvę santykiai mus nuvylė ir suteikė skausmo.


Meilės testas


Siūlome tau atlikti nedidelį meilės testą ir pažiūrėti, kuriam meilės tipui tu priklausai. Žemiau pamatysi 9 teiginius, kurių teisingumą reikės įvertinti 5 balų skalėje (5 balai reiškia „pilnai sutinku“, o 1 balas reiškia „visiškai nesutinku“).

Rezultatus apskaičiuoti paprasta: pirmiausia sudėk visus gautus balus iš 1, 2 ir 3 klausimo; tuomet sudėk 4, 5 ir 6 klausimos balus; galiausiai suskaičiuok 7, 8 ir 9 klausimo balus.


1. Dabartinį savo mylimąjį (ar buvusį) įsimylėjau kone iš pirmo žvilgsnio - tai buvo intuityvi trauka.

2. Yra tam tikras mane traukiančių žmonių tipažas, ir mano partneris jį atitinka.

3. Negaliu paaiškinti savo pasirinkimo, tiesiog jaučiu, kad tai mano žmogus.

4. Mano manymu tvirti santykiai išauga iš draugystės ir stipraus emocinio ryšio.

5. Negalėčiau pasakyti, kada įsimylėjau. Tai vyko palaipsniui.

6. Meilė man - draugystės ir prisirišimo forma.

7. Turiu tam tikrų gyvenimiškų nuotykių, kuriais mano partneris tikrai neapsidžiaugtų.

8. Santykiai neapsiriboja vien ištikimybe. Nematau nieko blogo, jei vienu metu būni su keliais skirtingais žmonėmis.

9. Santykiai baigiasi ir tai nėra tragedija. Gana greitai atsigaunu po skyrybų.


Jei daugiausiai balų surinkai ties pirmais trimis teiginiais - priklausai geismingųjų tipui.

Jei daugiausiai balų surinkai ties viduriniais teiginiais - priklausai prieraišiųjų tipui.

Jei daugiausiai balų surinkai ties paskutiniais teiginiais - priklausai žaidėjų tipui.


GEISMINGOJI

Yra žmonių, kurie neria į santykius stačia galva ir šiuo atveju mes kalbame būtent apie tave. Atiduodi visą savo esybę, išgyvendama maksimalų jausmų spektrą - kartais atrodo, kad myli iki skausmo tikrąja ta žodžio prasme. Esi linkusi į intensyvius santykius, kuriuose kunkuliuoja aistros ir nauji išgyvenimai. Tau labai svarbus ne tik emocinis, bet ir fizinis ryšys su partneriu - gana greitai įsimyli, nors esi išsikėlusi gana aukštą kartelę, kurią peržengti gali toli gražu ne kiekvienas. Santykiuose tu atsiskleidi ir pražysti, tačiau aistroms aprimus ir užleidus vietą monotonijai, ryšys pradeda silpnėti. Geismingųjų tipo moterys nelinkusios nuolaidžiauti ir taikstytis, tad gyvenimas kartu tik dėl prisirišimo - ne tau.


PRIERAIŠIOJI

Tavo gyvenime racionalus protas visuomet stipresnis, nei jausmai. Gali leisti sau įsimylėti ir pasinerti į slapčiausias fantazijas, tačiau realybėje išlaikysi šaltą protą ir priimsi teisingus, gerai apskaičiuotus sprendimus. Įprastai prieraišiųjų tipo moterys neskuba kurti santykių. Tai labai nevienareikšmės asmenybės - iš vienos pusės, lyg ir labai tvirtos, turinčios savo nuomonę, iš kitos pusės - supratingos ir globėjiškos. Nieko nuostabaus, kad šio tipo moterys įprastai sukuria labai tvirtus ir ilgalaikius santykius - jos protingos, nelinkusios dramatizuoti ir puikiai žinančios ko nori. Būtent dėl šios priežasties net ir susidūrusi su gyvenimiškais sunkumais, nepuoli ieškoti naujų kelių, o padarai viską, kad išsaugotum tai, ką sukūrei.


ŽAIDĖJA

Santykiai tau - jausmas, iššūkis ir aistra. Mėgsti dėmesį, trokšti naujų nuotykių ir jaudulį keliančių emocijų, todėl savo gyvenimą gali susieti su visiška savo priešingybe. Esi avantiūristė, ieškanti naujų potyrių ir išgyvenimų, nemėgsti sėdėti vienoje vietoje ir drąsiai priimi naujus gyvenimo iššūkius. Todėl ir ilgalaikius santykius užmegzti nėra paprasta. Galų gale, ar tau tikrai jų reikia? Tu atvira pasauliui ir nori imti iš jo viską, kas tau duodama. Esi laisva siela, kurios neįmanoma pažaboti.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis